2. listopadu 2007 | ČEZ stadion v Chomutově
3:9
1:5, 1:3, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: Toman st. 2, Toman ml. Asistence: Žemlička 2, Chmel, Moro. Vyloučení: 7:5 . Využití: 1:2. V oslabení: 0.0. Střely na branku: 27:33.

Hosté byli v 1.třetině po všech stránkách lepším týmem a měli k tomu i střelecké štěstí. Naši hoši se probudili až ve 2.třetině, ale z velkého tlaku jsme toho moc nevytěžili. Naopak hosté na co sáhli, to se jim dařilo a tak skóre narůstalo v jejich prospěch. V poslední části hry jsme už nedokázali výsledek upravit na přijatelnější. Štěstí, které nás provázelo v minulých zápasech bylo v pátek na straně našeho soupeře.

Ohlasy trenérů

Asistent trenéra KLH (Milan Novotný):Několik zápasů jsme rozhodli ve svůj prospěch právě v 1.třetině. Dnes jsme zaspali. Prostě přišel zápas, kdy nám nešlo nic, Letňanům naopak všechno. Nejslabším článkem utkání byl výkon rozhodčích. Kdo to viděl, ví o čem mluvím.
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...