474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   sochy  | 04.02.2014, 12:27 | Nick | Datum | Reagovat
Ja myslim, ze kazdy, kdo se kolem toho mota,vi a v podstate pan trener bez servitku, prezentoval to, co tu jinak a decentne naznacuje spousta lidi v souvislosti s vysledky mladeze na mezinar.poli je to stale o tom samem... Respekt, ucta a vdek.. tyhle slova nemaj dnesni machri za prachy rodicu v databance svyho mozku, zadnej trener nenapravi, co zku*vily ambiciozni nesoudny maminky.. samozrejme ze oficialne trenera odsoudit, ale je to facka vsem, co se snazi tem klukum neco dat.. pan trener snad sezene bez problemu jine angazma, je to jen dalsi obet cybersikany, synek je pako, ale kluci proste blbnou.. jednou volove pochopi o cp tu slo, az s nima budou zametat jejich deti...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop