474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   jrl13  | 06.02.2014, 22:37 | Nick | Datum | Reagovat
TO: wayne123
Tak z proslovu pana pedagoga mne trochu mrazilo. On nechce být u toho, že dětem se nadává, že to je záhuba výchovy v česku. Ano, dětem se nemá sprostě nadávat. Opominu, že v tomto případě asi nešlo o děti ( možná by se měl pan předseda vydat na diskotéku, to by slyšel slovník ). Pokud je výkonný pedagog tak ať si zajde poslechnout děti 1. stupně ve volných chvílích ( ostatně je s podivem, že to už dávno v rámci svých povinností neučinil). Záhuba ne výchovy, ale respektu k pedagogům, to je přesně to co propaguje pan pedagog. Servilnost a úlisnost k žáčkům potažmo k jejich rodičům. Máte svobodu, náte demokracii můžete vše. Pan trenér je sice v tomto případě jako hlavní postava. Tím důležitým atributem celospolečenským je ale nedůsledná výchova rodičů jdoucí ruku v ruce s podělanými pedagogy, kteří si takovými výroky sami podřezávají větev. O státní správě ani nemluvě. Proč se pan učitel neptá jak je možné, že nezletilci dostanou nalito ? A kde ? A pokud v Klášterci kdo to monitoruje. Existuje městská policie? Jak to kontroluje město atd. Je zkrátka
jednodušší najít hromosvod, na který převedu své neúspěchy
   jrl13  | 04.02.2014, 21:47 | Nick | Datum | Reagovat
I Kocourkov začíná na písmeno K, nejen Klášterec. Nikdy jsem nepsal a ani už snad nebudu na cizí fóra. Ale to jak vedení vašeho týmu odstřelilo nejen trenéra, ale s ním i jeho asistenty a v podstatě vzalo vítr z plachet i ostatním trenérům mládeže, je pecka. Možná ještě větší je však výron starostky, která je na dovolené, ale přitom vydává oficiální městská stanoviska ( působí spíše jako Janukovič v sukni, jenže ten zdrhl na nemocenskou ). Ve volbách si zvolte někoho kdo ví co je sport a jen o něm nežvaní. Jinak držím palce hokeji jako takovému, protože je to nejlepší sport planety
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop