474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Venda  | Plzeň | 04.02.2014, 07:23 | Nick | Datum | Reagovat
Napíšu jen to co všichni. Pan trenér má naprostou pravdu. Je mi líto, ale tohle od vašeho vedení není vůbec dopbré rouhodnutí. Vyhazov si zasluhují jen ti kluci. Nejen že si udělali ostudu oni, ale tím jak pak reagovalo i vedení zesměšnili i trenéra. Je to hokej, hra pro tvrďáky. To jim měl říkal "Už to nikdy neděj Lojzíku! Tytyty!". Ne v hokeji, ale i v jiných sportech holt někdy padají ostrá slova. Je to jen o nevychovanosti těch kluků, kteří si dovolují neskutečné.
Ještě jednou podpora trenérovi. Mimochodem, pokud chtěl on sám skončit, nedivím se.
A ještě jedna věc. Tohle, ti kluci, mají být naděje, kterým se drží v extralize a první lize (nevím jestli i ve druhé) místo?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop