474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Ricci  | 06.02.2014, 16:17 | Nick | Datum | Reagovat
Teda pane Dvořáku, rozhovor s Vámi na iDnes mi dal vzpomenout na název filmu: "Ještě větší blbec, než jsme doufali". Mimochodem, já se na rozdíl od vás bojím, jestli ta mládež, vychovávaná podle soudobých "moderních", "hyperkorektních" pravidel bude schopna jednou něco vyprodukovat. Rozmazlení spratci, kteří nikdy nepoznali nedostatek (tím nemyslím, že chudáci nemají zrovínka na nejnovějšího ajfouna...), nezakusili, co je to spravedlivý trest a co šlo, to ve škole obšlehli. Váš postoj v nich tyto "kvality" jen utužuje a na lidi, jako jste vy, časem "dojede" celá evropská civilizace. Budeme jen valit bulvy, jak nás převálcuje Asie. A víte proč? Protože tam se nikdo s nikým příliš nemaže. A podobné "nevyššívzdělání" Dvořáky (BTW: nemáte ani zdaleka nejvyšší dosažitelné pedagogické vzdělání, to si buďte jist; aspoň v tom si udělejte jasno...) tam zavírají do cvokhausů...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop