474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Ols  | HCO Třinec | 06.02.2014, 16:10 | Nick | Datum | Reagovat
Jo jinak nevím, jestli si to pan předseda uvědomuje, ale strasně shodil všechny ostatní hráče i trenéry KnO, řekl to skoro stylem jako by slavili odchod trenéra, věřím tomu, že ty věci jsou trochu jinak, ale většina nechce skončit s hokejem v KnO.
   Ols  | HCO Třinec | 06.02.2014, 15:59 | Nick | Datum | Reagovat
Zdravím,
celý ten příběh začíná být komedie. Pan nejvyšší vzdělání by měl vědět, že se udělují ještě nad tituly Mgr. doktorské PhDr. a Ph.D., které opravňují k tomu moralizovat. Magistr je dneska každý vesnický učitel i přiblblý tělocvikář. Smajlík Mladej Jäger tvrdí v Blesku, že se zásadně postavil za otce on a ještě jeden spoluhráč a končí taky, v tom se trochu rozchází s předsedou. Musím říct, že je mi hodně líto rodiny Jägerových. Sehráli roli užitečných pitomců, mladý svou blbostí, starý svou oddaností hokeji. Ale palec nahoru nakonec oběma, ustáli to se ctí. Smajlík Od vedení by bylo férové přiznat, že tam jde hlavně o ty peníze a všechno ostatní jsou jen kecy, ale proč by to dělali že, když dostali takový samostaný nájezd na prázdnou bránu, to promění snad i člověk co neumí skoro bruslit a drží poprvé v životě hokejku v ruce.
   Ols  | HCO Třinec | 04.02.2014, 02:37 | Nick | Datum | Reagovat
Zdravím,
nedá mi to nenapsat taky pár slov. Vedení vašeho klubu se mělo určitě postavit za trenéra Jägera, a nepřijímat rezignaci na pozici trenéra juniorů a odvolávat ho ještě od áčka. Negativní publicitě stejně už nemohli zabránit, šlo o to vybrat nejlepší z nejhorších řešení a vybrali to absolutně nejhorší. Smajlík Pro nakrmení novin mohli rozdat pokuty v nespecifikované výši všem za vulgarity. Trenérovi třeba symbolickou korunu, mladým v tisícových sumách třeba podmíněně do konce sezony. Rozumím, že Jäger st. si teď asi nedokáže představit další působení u juniorky, která je důležitá pro přísun hráčů do áčka a od toho se odvíjí celé to špatné řešení, ale časem by snad i tohle přebolelo, věčně za juniorku hrát nemůžou a těžko říct, jestli vůbec někdo z nich má na áčko. Ti mladí by měli jít teď prosit vedení ať ho vezmou zpět a postavit by se za něho mohli i hráči áčka. Hlavní problém si musí Jägerovi nejspíš vyřešit doma. Nemyslím, že by chtěl mladý a spol. odstřelit tátu, ale udělali ohromnou blbost, jen pro trochu srandy mezi sebou a dostalo se to až do novin. Ať už to dopadne jakkoli, tak bych se nebál o budoucnoust Jägera st., toho vezmou i jinde, už ze solidarity. Ten cejch špatných budou mít Jäger ml. a spol. a toho se jen tak nezbaví, už teď jim všichni adresují dost nenávistné komentáře, velká sranda taky bude až nastoupí proti dalšímu soupeři, oni si to prostě vyžerou, tak jako tak. Hlavní viník je ten co to natočil, sestříhal a nasdílel, a to je největší problém, to se nedělá, natáčet si trenéra a potom to, jak si z něho dělají srandu, ale měli by držet teď při sobě všichni jako tým, když čuráci, tak všichni. Smajlík Petice není špatný nápad, ale vedení ze sebe asi nebude chtít dělat blázny dobrovolně, takže úspěch spíš bude mít silové řešení, což znamená, že hráči juniorky a ještě lépe áčka by odmítli nastoupit k utkání. Teď se ukážou ty charaktery a dokonce myslím, že je čas na pivo celé kabiny, o kterém mluvil Jäger st.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop