474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Meki  moozmiroslav@seznam.cz | Ústí nad Labem | 04.02.2014, 18:54 | Nick | Datum | Reagovat
Hoši, vzpamatujte se, tohle jste podělali. Ten trenér je chce posunout dál, jestli chodí pozdě, jestli se chovají jako frajírci, tak musejí dostat "napít". Zeptejte se všichni kohokoli, kdo něco ve sportu dokázal, jestli se mu tohle někdy stalo, všichni řeknou ano! Šebrle, Sáblíková, Jágr a další, všichni. Trenér musí být autorita, bez tvrdého přístupu nevychováme "hráče s velkym H". Jestli je za toto trenér odvolán, je mi líto celého Kláštereckého hokeje. Jestli to jsou takoví frajírci, že se ožírají před zápasem, neodnesou ani brusle, chodí pozdě, jsou drzí a vymlouvají se na to, že nemůžou na trénink vlakem....tak nikdy dobří nebudou, nikdy se hokejem nebudou opravdu živit a nikdy nebudou v hokeji "NĚKDO". S trenérem sympatizuji, tohle není práce s mládeží, ale práce s dospělými muži, i když juniory. Zapřemýšlejte ve vedení trochu, zda je chyba v trenérovi či v hráčích, a také zda toto video není podrazem nejen trenérovi, ale celému tamnímu hokeji!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop