474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   29  ANTIHERO24@seznam.cz | Praha | 04.02.2014, 12:14 | Nick | Datum | Reagovat
Vážený pane J.,

nemám kam jinam otevřeně napsat to, co si o tom všem, nazvěme to například extempóre, myslím.
Nějakou dobu už umím bruslit a čas od času mě osud zaval i na kláštereckou ledovou plochu. Upřímnost nadevše, tudíž jako soupeře, povětšinou připravovaného právě Vámi ať už dříve v J nebo později v A jsem Vás nenáviděl. Fanoušky jakbysmet. Bodová dělba cca 1 ku 1, ale muselo se tam dát něco navíc, ne to jen odchodit. To stačí, nechť si obrázek o mojí osobě a vstahu k HCK udělá "odborná" i normální veřejonost sama. Ale zpět k meritu věci bez dalších výhybek. Vy jste během těch pár minut mluvil neslušně a sprostě a blábláblá. Proč to říkám? Není to dlouho, co jsem byl v J. A byl jsem přesně taková sračka bez morálky a disciplíny, o kterej mluvíte. Imrvére nandán na baru - v pátek po utkání ( v so byl trénink - no co když vynecham) v so (v ne zápas - no co tak se to neposere když nezahraju). Po zranění jsem na to chvíli nemohl (no co naskočim a budu zase král). Ale nešlo to. Tu v momentě, kdy si človek uvědomí zpětně, že ten tlusťoch (přeneseně na naše kouče) měl sakra pravdu, když mi mojí drzou odpověď: "ano, jsem hokejista." vmetl do tváře: "že nejsem ani pára z hovna, který vypadlo z hokejisty." (dámy prominou). Nejen v hokejovém životě, díky věcem běžně řečeným, pro které jste rezignoval a za které jste byl odvolán, jsem přestal být SRÁČ a začal jsem být pokorným člověkem, který je vděčný za rady, údílené lidmi zkušenějšími v tom či onom oboru nebo situaci. Chlapci si to možná uvědomí, čím dříve, tím lépe. Pro mě jste nezklamal ani jako trenér (neboť máteplné právo nesouhlasit s přístupem a výsledky) ani jako pedagog (neboť jste jasně definoval rozdíl mezi svěřencem a trenérem) a v neposlední řadě i jako lingvista - překladatel "AMATÉR" (neboť "i ty nehodný hochu" se řve daleko hůř než "ty sráči" a hoši by jazyku cnostnějšímu patrně ani nerozumněli). #29

Můj vzkaz pro ty co si myslí, že v hokeji pro toto jednání není prostor zní: SKAUT, ŠACHY, RYBAŘENÍ.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop