Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Klasterecak  | 20.11.2011, 17:54 | Nick | Datum | Reagovat
Lidi v Bílině vpho ale výjimky se tam našli taky .. jejich pořadatel,kterej měl tak 170.KG "bez urážky" nás upozornil že jestli se budeme chtít prát at přijdem za nim - Tak jsem mu řekl že je až moc odvážnej a jak řekl Elpasák "Než on by dal jednu tak by jich dostal minimálně pět", při zápase jsem slyšel maximálně tak křičet od nich jednoho člověka,ale to spíš bylo tim stadionem že se to tam moc nerozléhalo i když pak za námi přišel jistý pán, který měl očividně napito,ale pochválil nás že jdeme slyšet fakt dobře .. Pavel podal výbornej výkon za což mu všichni děkujeme ! =) V tý hospodě taky hned jak jsme přišli na mě nějakej chlap začal křičet at si přepíšu dres na "Klášterec Hoří" a choval se jak malé dítě tak jsem mu prostě řekl ať jde do pr*ele a už byl klid. Venku po zápase nás napadl zase slovně nějakej deb*lek,kterej říkal že jestli ještě někdo z nás zabubnuje že nám zláme nohy a pak i ruce ! Trošku jsme se mu vysmáli a šli na vlak... Záverečné hodnocení: Bílina je plná de*ilů, ale i slušných lidí,kteří umějí uznat kdo byl v zápase lepší =))To co se dělo pak na vlakáči v Bílině radši nekomentovat, protože jsme čekali přes hodinu na vlak a celou tu dobu jsme si vyprávěli vtipy a smáli se =))
   virago  | 20.11.2011, 16:16 | Nick | Datum | Reagovat
Za chuť vyhrávat a týmový výkon Smajlík Výkon brankáře byl famozní již ve Slaným a včera zasloužená nula.Přeji klukům,aby v nastoleném trendu pokračovali!Nemá to chybu!
   Elpasák  | HC Klášterec nad Ohří | 20.11.2011, 14:55 | Nick | Datum | Reagovat
To nejspíš psal ten provokativní pořadatel co by se chtěl prát Smajlík

Pavlovi ten match prostě sednul na výbornou a v jeho případě to nebylo štěstí ale jistota.Neviděl jsem ani jednou za celej zápas že by vyrazil kotouč před sebe s nejistotou a jestli byl někdo v šoku tak mi z damajdovo výkonu.Draci si evidentně lámali zuby i když v několika případech byli opravdu lepší a skřípli nás ovšem do třetí třetiny vlítl Klášterec tak jak ho všichni známe a bílina už nemněla prakticky žádnou šanci.Damajda včera prostě famozní výkon Smajlík Smajlík Smajlík

Těší mně že už hraje fasa a pevně doufám že se prosadí...jeho styl hry náš tým ještě zesílí pak už budem téměř k nezastavení...

celý tým si za včerejšek zaslouží velký DÍK i když ty dvě třetiny byli odehrány v menší křeči.
Hoši děkujem !!!!!!! Smajlík
   boooston  | HC Klášterec nad Ohří | 20.11.2011, 12:57 | Nick | Datum | Reagovat
článek z Bílinských stránek:
Bílinští Draci byli dlouho lepším týmem, ale nedokázali se brankově prosadit. Přitom v prvních dvou třetinách měl brankář Klášterce Damašek v řadě případů velké štěstí, naopak na hokejky bílinských se přilepila smůla.Po úvodním náporu přišla ojedinělé útočná akce host, která skončila v síti, když se prosadil Jáchym. I ve druhé dvacetiminutovce se Draci marně snažili o dobytí hostující branky, ale střelecké pokusy nebyly přesné a v čase 39:40 se znovu radoval Klášterec. na 0:2 upravoval Martin Kalinovič. Dvě vteřiny před druhou mohl s vývojem zápasu zamíchat domácí útočník Vladimír Kýhos, ale ten trestné střílené neproměnil.
Třetí třetina místo očekávaného náporu Bíliny přinesla pro výborné publikum velký šok. Nejdříve po 26. vteřinách se trefil Polanský 0:3. Uběhlo pouhých 42. vteřin a brankář Fikrt lovil puk počtvrté ze své sítě a bylo rozhodnuto. Fikrt se po čtvrté brance nechal vystřídat, ale ani Kolinger neudržel čisté konto, když ho tři vteřiny před závěrečnou třetinou překonal svou druhou brankou v utkání Polanský. Závěrečná třetina oproti předchozím přinesla zbytečné fauly a nervozitu, která se přenášela na oba týmy.

nevim jestli jsem byl na tomhle zápase ale pár věcí mi tam nesedí třeba že BÍLÍNŠTÍ DRALI BYLY DLOUHO LEPŠÍM TÝMEM - lepší rozhodně nebyli bylo to dost vyrovnaný, nebo V PRVNÍCH DVOU TŘETINÁCH MĚL BRANKÁŘ KLÁŠTERCE DAMAŠEK V ŘADĚ PŘÍPADŮ VELKÉ ŠTĚSTÍ - to měl ale i jejich golman a možná i větší u Damaška to je zkušeností (extraliga dělá svý Smajlík ) další blbost PO ÚVODNÍM NÁPORU PŘIŠLA OJEDINĚLÉ ÚTOČNÁ AKCE HOSTŮ, KTERÁ SKONČILA V SÍTI - útočilo se na obě strany stejně možná jsme utočili i víc, TŘETÍ TŘETINA MÍSTO OČEKÁVANÉHO NÁPORU BÍLINY PŘINESLA PRO VÝBORNÉ PUBLIKUM VELKÝ ŠOK - žádné výborné publikum jsem tam neviděl, pokavat nemysleli nás ale my jsme v šoku nebyli Smajlík , ZÁVĚREČNÁ TŘETINA OPROTI PŘEDCHOZÍM PŘINESLA ZBYTEČNÉ FAULY A NERVOZITU, KTERÁ SE PŘENÁŠELA NA OBA TÝMY - to by mělo patřit spíš k druhý třetině tam zbytečně faulovali když jsme hráli přes dvě a pul minuty 5 na 3, ale při třetí třetině jsme už nezvózní nebyli
U tohohle článku jsem se dost pobavil protože jsem to mohl posoudit jak to přesně bylo a prominte že je to tak dlouhý Smajlík Smajlík