474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   mikro  | HCB SOKOLOV | 13.07.2008, 21:44 | Nick | Datum | Reagovat
NEDELEJTE HERECKY A DEJTE DOHROMADY SEST LIDI A NEKOHO NA STRIDANI A POJEDTE.KILO NA OSOBU VCETNE JIDLA A PITI.SPI SE TAM KDE SE HRAJE.SPRCHY TAM JSOU.ZA SPANI SE NEPLATI AKORAT CESTA A STARTOVNY.MATE NA TO JESTE TYDEN ABY JSTE SE PRIHLASILI.TADY VAM DAVAM CISLO NA CLOVEKA KTERY TO MA NA STAROSTI.774960934....NEZUSTANTE JEN U RECI A KONEJTE SKUTKY UZ!!!! DO SOKOLOVA JSTE TAKY SLIBOVALI ZE PRIJEDETE A NIC.JESTLI NEPOJEDETE TAK UZ SI FAKT BUDEME MYSLET ZE JSTE NESCHOPNY SE DOMLUVIT..KOMUNIKACE MEZI VAMA SNAD FUNGUJE I KDYZ NENI JESTE SEZONA A CAS SI UDELATE A VLAK I AUTOBUS JEZDI.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop