474 376 851 hcklasterec@email.cz

Starší žáci ovládli domácí turnaj bez porážky!

Dne 27.12.2022 se na kláštereckém Zimním stadionu konal turnaj starších žáků v ledním hokeji. Turnaje se zúčastnila čtveřice týmů, když se k pořádajícím Tygrům z Klášterce připojil trojlístek z Mostu, Nejdku a Loun. Turnaj se hrál systémem každý s každým, 2x20.min čistého času a každá polovina se počítala/bodovala zvlášť.

Klášterec vstoupil do turnaje proti týmu z Loun a po velkém boji zapsal do tabulky tři body za remízu 2:2 a vítězství 3:2. Utkání proti lounskému Slovanu bylo sice prvním v turnaji, ale zároveň posledním, kdy Tygři inkasovali. Druhé utkání proti Mostu se domácím povedlo na výbornou a po výsledcích 5:0 a 6:0 přidali do svého bodového konta další čtyři body. Závěrečné utkání proti Nejdku potvrdilo skvělou formu Klášterce, který si po výsledcích 5:0 a 4:0 připsal další čtyři body do tabulky a celkově jich tak posbíral jedenáct. Tygři tedy turnajem prošli bez porážky a domácí turnaj nakonec také ovládli.

Tabulka týmů:

1. HC Tygři Klášterec n/Ohří 11b

2. HC Slovan Louny 8b

3. Mostečtí Lvi 2b

4. HC Rebel Nejdek 2b

Klub HC Tygři Klášterec nad Ohří děkuje všem, kdo se na turnaji podílel, samozřejmě taky věrným fanouškům zejména z řad rodinných příslušníků našich Tygrů a také v neposlední řadě všem hokejistům a hokejistkám, kteří se na turnaji předvedli. Velká pochvala zároveň míří k týmu Starších žáků Klášterce, který podal v turnaji výborný výkon a zaslouženě nakonec celý turnaj ovládl.

18. února 2023 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:1, 2:2, 1:0

Junioři se zúčastní Memoriálu Zdeňka Vaculíka

24. března 2023

Juniorům sice už velmi úspěšná sezóna skončila, ale na tým čeká ještě jeden turnaj. Klášterec se totiž zúčastní 25.3.2023 Memoriálu Zdeňka Vaculíka, který se bude konat v Bílině. Zdeněk Vaculík byl...

Číst více >

Úspěšná sezóna juniorů

7. března 2023

Číst více >

Tygři podali skvělý výkon - Sezóna však končí

19. února 2023

Klášterec přivítal ve druhém utkání semifinále play-off draky z Bíliny a po úvodní porážce 2:9 musel v domácím prostředí uspět. To se bohužel však i přes veškeré úsilí nepodařilo a Tygrům tak po...

Číst více >