474 376 851 hcklasterec@email.cz

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!

K prvnímu utkání nadstavby zajížděli Tygři do Litvínova, se kterým se celou základní část přetahovali o první místo (Verva skončila nakonec první před Kláštercem o pouhý bod) a očekával se tedy velký boj o body. Bohužel pro Vervu se naši hokejisté vyhecovali k výbornému výkonu, nedali domácím žádnou šanci a po zásluze se tak zrodilo vysoké vítězství 7:0. K druhému utkání se tým vydal do Tachova, kde je čekal souboj s místním klubem. Klášterec se postupem času dostal až do vedení 7:1 ani když v poslední třetině trochu polevil a nechal domácí hned čtyřikrát skórovat, odvezl si nakonec výhru 9:5. Třetí zápas nadstavby byl ve znamení odvety proti Tachovu - tentokrát však na domácím kluzišti. Tygři zápas rozhodli už v první třetině, když svému soupeři dokázali vstřelit hned deset branek! Bohužel pro hostující tým byli domácí při střelecké chuti i po zbytek utkání a skóre se nakonec zastavilo až na 21:0 ve prospěch Tygrů. Spanilá jízda starších žáků pokračovala i v dalším duelu, který se odehrál v Ostrově. Klášterečtí opět dokázali svému soupeři odskočit v první třetině (1:4) a po zbytek utkání kontrolovali svůj náskok. Tygři si po tomto utkání zapsali výhru 8:4 a další dva body do tabulky. Zatím poslední utkání zavedlo naše borce do Karlových Varů, kde je čekalo utkání proti Energii. První třetina přinesla stejný obrázek jako předchozí utkání a Tygři po jejím odehrání vedli 5:1. V dalším průběhu utkání přidali naší hráči další tři branky a nakonec mohli slavit výhru 8:1.

Tygři mají tak v nadstavbě po pěti odehraných utkání plný počet bodů za pět výher!

Liga starších žáků "B" - Nadstavbová tabulka:

1. HC Tygři Klášterec 10b

2. HC Tachov 6b

3. HC Verva Litvínov 4b

4. HC Energie K.V. 4b

5. Piráti Chomutov 2b

6. Čerti Ostrov 2b

Starší žáci předvádí od začátku sezóny opravdu famózní výkony a dělají radost nejen svým rodičům, ale také našemu klubu, který je patřičně hrdý na všechny své hráče. Věříme, že se Tygrům bude dařit i nadále a že i vy, kteří na každém utkání vytváříte skvělou atmosféru budete Klášterci fandit a držet palce i v dalších utkáních. Děkujeme.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...

Číst více >