474 376 851 hcklasterec@email.cz

Starší žáci Tygrů na prvním místě!

Klášterecký hokej má samozřejmě kromě svého "A"týmu také několik mládežnických kategorií a my se v dnešním článku podíváme, jak se daří Starším žákům.

Liga starších žáků (SK."B") (Karlovarský kraj) - 1.kolo:

Starší Žáci si po polovině soutěže vedou více než dobře a v tabulce jim patří první místo. Tým, který společně vedou trenéři Petr Mikeš a Jiří Pokorný nepoznal během osmi odehraných kol hořkost porážky a na čele tabulky má čtyřbodový náskok na druhou Kadaň. Tygři si postupně poradili s Chebem 8:4, Ostrovem 14:4, Nejdkem 21:4, Tachovem 7:2, Mariánskými Lázněmi 6:5, Kadaní 5:4, K.Vary 10:2 a naposledy v domácím utkání také se Sokolovem 12:1. Výkony celého týmu v každém utkání jsou výborné a jmenovat jednotlivce by určitě nebylo na místě. Za zmínku stojí, že v týmu starších žáků nastupuje také trojlístek hokejistek, které mezi kluky podávají dobré výkony. Hokej už dávno není sport jen pro kluky. Celý tým si určitě zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a všichni věříme, že ve druhé polovině základní části se Tygrům bude dařit stejně a první místo si udrží.

Tabulka soutěže:

Jak už bylo řečeno, Klášterec se zatím vyhřívá po polovině soutěže na prvním místě. Pokud se týmu podaří i po odehrání druhé poloviny zůstat v tabulce do čtvrtého místa, může se těšit na finálovou skupinu žákovské ligy. Tabulce tedy vévodí Tygři s plným počtem šestnácti bodů a poté následují týmy: Kadaň (12), Karlovy Vary (10), Tachov (10), Ostrov (8), M.Lazně (7), Cheb (6), Sokolov (3) a Nejdek (0). V závorce je uveden počet získaných bodů. Starší žáci se také můžou pyšnit aktivním skóre 83:26. V průměru tak Tygři mají deset vstřelených branek na utkání oproti třem inkasovaným.

Sestava týmu:

L. Chmelařová — J. Žampachová, D. Egermann, D. Urbiš, J. Mikeš, M.Barantál, O. Ježek — V. Janouch, J. Pokorný, M. Horáček, J. Fuksa, R. Kristová, M. Dvorožňák, A. Ujváry, M. Vlášek, M. Žampach, A.Dytrych, M.Staněk.

Na závěr by jsme chtěli určitě poGRATULOVAT a poDĚKOVAT týmu za předvedené výkony a všichni doufáme, že starší žáci si svoji formu udrží až do konce základní části a do finálové skupiny žákovské ligy postoupí. Také určitě nesmíme zapomenout na podporu rodičů nejen v domácím prostředí, kde dokáží pro tým udělat famózní atmosféru a jejich fandění Tygrům zcela jistě pomáhá k výborným výsledkům. Děkujeme.

19. listopadu 2022 | 17:00
2:1, 1:1, 0:1 - 1:0

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

7. listopadu 2022

Přijďte ve čtvrtek 24.11.2022 v 17.00 h na zimní stadion v Klášterci nad Ohří na akci Týden hokeje Ve čtvrtek 24.11.2022 v 17.00 h budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou...

Číst více >

Tygři uspěli na ledě Loun

31. října 2022

V dalším kole Krajské hokejové ligy zajížděli hokejisté Klášterce do Loun, kde bylo na programu utkání proti místnímu Slovanu. Do utkání vstoupil lépe domácí tým, který se v první třetině dokázal...

Číst více >

Starší žáci Tygrů na prvním místě!

23. října 2022

Klášterecký hokej má samozřejmě kromě svého "A"týmu také několik mládežnických kategorií a my se v dnešním článku podíváme, jak se daří Starším žákům.

Číst více >