474 376 851 hcklasterec@email.cz

Reprezentace ČR v Klášterci nad Ohří

Česká ženská hokejová reprezentace strávila minulý týden šest dní v Klášterci nad Ohří. Pod vedením kouče Tomáše Paciny se zde na soustředění připravovalo 23 hokejistek, včetně někdejší rychlobruslařky Karolíny Erbanové.

Na olympijských hrách v Jižní Koreji získala Karolína Erbanová v rychlobruslení bronzovou medaili. Brusle stále nazouvá každý den, ty rychlobruslařské, ale vyměnila za klasické „kanady“. Znovu totiž hraje hokej a dokonce dostala i pozvánku na kemp ženské hokejové reprezentace.

Klášterecké příznivce hokeje bude určitě zajímat, že se soustředění zúčastnili i dvě hráčky dorostu HC Tygři Klášterec nad Ohří Anna Kalová a Lucie Gruntová. Svými výbornými výkony si řekli o nominaci do reprezentace ČR.

Pro zajímavost přidáváme soupisku hráček na kempu v Klášterci nad Ohří

Brankářky:

Kateřina Dvořáková (Benešov), Michaela Hesová (Sparta Praha), Kateřina Zechovská (Bílina).

Obránkyně:

Sára Čajanová (Brynäs, Švédsko), Magdalena Erbenová (Rensselaer Polytechnic Institute, NCAA), Denisa Habartová, Karolína Kosinová (obě Příbram), Adéla Hanzlíková (Rokycany), Andrea Trnková (Choceň), Eliška Vaněčková (Frýdek-Místek).

Útočnice:

Barbora Bartáková (Příbram), Kateřina Bukolská (PZ Kladno), Karolína Erbanová (Jičín), Lucie Gruntová, Anna Kalová (obě Klášterec nad Ohří), Hana Haasová (Opava), Denisa Křížová, Kateřina Mrázová (obě Brynäs, Švédsko), Aneta Lédlová (Kadaň), Laura Lerchová (Skelleftea, Švédsko), Tereza Mazancová (Benátky nad Jizerou), Barbora Patočková (Hvězda Praha), Agáta Sarnovská (Salcburk Eagles, EWHL).

Realizační tým:

Manažer: Martin Loukota

Hlavní trenér: Tomáš Pacina

Asistenti trenéra: Jakub Peslar a Jiří Vozák

Trenér brankářek: Josef Dušek

Kondiční trenér: Filip Raptopulos

Lékaři: MUDr. Jan Frühauf / MUDr. Lucie Gahutová

25. září 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:2, 0:2, 2:0

Tygři nestačili na Roudnici

26. září 2021

Druhé kolo Krajské hokejové ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobré formě. Klášterci proti Roudnici chybělo hned několik klíčových hráčů (Vlastník, Bečka, Blažek, M.Koblitz atd..) a na ledě to...

Číst více >

Sezónu jsme zahájili vítězstvím

25. září 2021

Klášterečtí hokejisté se představili v rámci úvodního kola mistrovské sezóny v nedaleké Kadani, kde se utkali s místním "B" týmem. Obě mužstva se utkala i v rámci přípravy a Klášterec dokázal svého...

Číst více >

Akce "Pojď hrát hokej" se vyvedla

25. září 2021

Číst více >