Prohlášení VV HC Klášterec nad Ohří

Na schůzi výkonného výboru HC Klášterec nad Ohří bylo přijato a odsouhlaseno následující prohlášení k videozáznamu, zveřejněnému na serveru Youtube.cz.

Vystupování trenéra mužstva juniorů HC Klášterec nad Ohří je v přímém rozporu se základními principy práce s mládeží. Trenér ve svém vystoupení přímo uráží osobnost a důstojnost hráčů.

Výkonný výbor HC Klášterec nad Ohří akceptuje rezignaci Michala Jägera na pozici trenéra mužstva juniorů. Vzhledem k hráčské provázanosti mužstva juniorů a A mužstva Klášterce nad Ohří rozhodl výkonný výbor o odvolání Michala Jägera z funkce hlavního trenéra A mužstva.

Výkonný výbor uznává věcné argumenty trenéra a jeho výtky vůči hráčům mužstva juniorů, které byly z jeho strany ve videu vysloveny a uvědomuje si situaci v mužstvu, úroveň chování některých hráčů a jejich přístup k tréninku i zápasům a bude k tomuto přijímat interní opatření.

Za VV HC Klášterec nad Ohří Mgr. Vladimír Dvořák, předseda klubu

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

Lucie Gruntová byla kapitánkou ženské reprezentace na mistrovství světa

21. června 2022

Lucie Gruntová míří na Mistrovství Světa!

1. června 2022

Na Mistrovství světa žen "U18", které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu bude mít své zastoupení i klášterecký hokej. V nominaci totiž...

Hokejoví Tygři bojovali na turnaji

30. května 2022