474 376 851 hcklasterec@email.cz

NOVÉ LOGO HOKEJOVÉHO KLUBU !

V loňském roce oslavil klášterecký hokej 60. výročí svého působení v našem městě. V roce 1993 se hokejový oddíl osamostatnil, když vystoupil z Tělovýchovné jednoty a vznikl Hokejový klub HC Klášterec nad Ohří. Tento klub začal samozřejmě využívat i vlastní logo, které znáte v jeho původní podobě dodnes.

Vše má svůj vývoj a proto se vedení hokejového klubu rozhodlo v letošním roce změnit podobu loga a s tím i spojený název klubu.

Vzhledem k tomu, že do této změny bychom rádi zapojili i širokou veřejnost našeho města, si tímto dovolujeme vypsat anketu – o „NOVÉ LOGO HOKEJOVÉHO KLUBU“.

Lidé, kteří se chtějí do této ankety zapojit mají možnost do 30.4.2018 zaslat svůj návrh loga a názvu klubu na adresu: HC Klášterec nad Ohří, Stadion 356, 431 51 Klášterec nad Ohří nebo na emailovou adresu: hcklasterec@email.cz. V případě dotazů spojených s touto anketou můžete také volat na telefon +420777171455 p. Petr Mikeš.

Vedení hokejového klubu veškeré návrhy vyhodnotí a vybere tu nejvhodnější variantu. V měsíci září na některé z hokejových akcí, pak představíme veřejnosti náš nový název i logo.

V případě, že vybereme některé Vámi navržené logo, bude tvůrce tohoto návrhu oceněn zástupci klubu.

Tato anketa nezavazuje vedení hokejového klubu vybrat logo a název z předložených návrhů.

Petr Mikeš

HC Klášterec nad Ohří

9. prosince 2018
2:3, 1:1, 0:2

Hokejisté Klášterce podpořili  Radka Zelinku  

13. prosince 2018

Vedení hokejového klubu HC Tygři Klášterec nad Ohří se rozhodlo podpořit  Radka Zelinku v jeho nelehké životní situaci a přispělo darem na transparentní účet, který zřídili jeho florbaloví...

Číst více >

Tygři otočili zápas v Kadani!

9. prosince 2018

Klášterečtí hokejisté odehráli v sobotu další utkání krajské hokejové ligy. Tentokrát bylo na programu "DERBY" proti nedaleké Kadani "B". Klášterec nevstoupil do zápasu vůbec dobře a už od páté...

Číst více >

Tygři proti Lovosicím nezaváhali!

29. listopadu 2018

Další utkání krajské hokejové ligy nabídlo mmj. také souboj Klášterce s Lovosicemi. Po nedělní vysoké prohře v Lounech (3:7), si chtěli domácí spravit chuť a to se jim také povedlo. Lovosice přijeli...

Číst více >