474 376 851 hcklasterec@email.cz

Letní příprava Tygrů je v plném proudu.

Od 27. dubna se rozběhla letní příprava týmu mužů a od 2.května začala trénovat všechna mládežnická družstva klášterských Tygrů.

Pro sezonu 2022/2023 se stal hlavním trenérem „A“ týmu Radek Nerad, který je do našeho klubu dlouhodobě trenérsky zapojen.

Při jednání s vedením SK Kadaň bylo rozhodnuto, že pro nadcházející sezonu oba kluby vytvoří společné družstvo juniorů, dorostu a 9. třídy. Sledujeme tím zvýšení počtu hráčů a tím vytvoření konkurenčního prostředí, které je důležité pro rozvoj hráčů v těchto kategoriích. Družstvo 9.třídy a juniorů budou hrát pod hlavičkou Klášterce a družstvo dorostu bude v Kadani. Trenérem družstva juniorů pro sezonu 2022/2023 bude David Suk a 9. třídu povede Tomáš Gerstner.

Naše nejmladší družstva, od přípravky až po SŽ, se také připravují na další sezonu při trénincích, které probíhají ve sportovním areálu nebo v areálu gymnázia. Suchá příprava bude ve všech kategoriích probíhat až do konce června a od začátku srpna přejdou tréninky na led.

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří
2:3, 4:2, 1:4

Tygři si na úvod přípravy připsali vysoké vítězství!

12. srpna 2022

V prvním přátelském utkání přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým z nedaleké Kadaně a kdo zavítal na utkání, určitě nelituje. Obě mužstva se potkávají i v rámci Krajské hokejové ligy a...

Číst více >

Staň se hokejovým rozhodčím !

12. srpna 2022

Číst více >

První přátelský zápas! Tygři přivítají Kadaň

10. srpna 2022

Čekání je u konce! Půl roku od posledního utkání "A"týmu se ve čtvrtek konečně dočkáme dalšího zápasu. Do města porcelánu přijede poměřit síly v přátelském utkání nedaleká Kadaň. Klášterec, který...

Číst více >