Klášterečtí Tygři ovládli turnaj starších žáků

Hokejisté Klášterce zvítězili na turnaji starších žáků, který se uskutečnil 9.září v Rakovníku. Turnaj byl hrán velice zajímavým systémem. Hrálo se 2 x 20 minut čistého časuje dle klasických hokejových pravidel a jednou 10 minut čistého času 3-3, každý s každým, kdy se každá třetina s bodovala zvlášť. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, které se v konečném pořadí umístili takto:

HC Tygři Klášterec 16 b

HC Raci Rakovník 10 b

HC Junior Mělník 9 b

HC Rokycany 1b

"Kluci a holky podali výborný výkon a zaslouženě turnaj vyhráli. Nejtěžší utkání jsme sehráli s domácím týmem, kde jsme v prvních dvou třetinách remizovali a o našem vítězství jsme rozhodli až v závěreční třetině, kterou jsme vyhráli 2:0“ zhodnotil výkony svých svěřenců trenér Petr Mikeš.

Výsledky turnaje
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...