474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec hostil turnaj v minihokeji druhých tříd!

Dne 28.12.2022 se na kláštereckém Zimním stadionu uskutečnil turnaj druhých tříd v minihokeji, kterého se zúčastnila čtveřice týmů - Tygři Klášterec, Piráti Chomutov, Rebel Nejdek a Draci Bílina. Na tomto turnaji nejsou vůbec důležité výsledky utkání, ale radost v očích všech zúčastněných dětí a jejich rodičů. Po konci turnaje obdrželi všichni hráči za předvedené výkony medaile a další zajímavé ceny.

HC Tygři Klášterec nad Ohří - Výsledky

Naše mladá Tygří smečka vstoupila do turnaje utkáním proti Pirátům z Chomutova a po parádní přestřelce nakonec prohrála 13:20. Druhé utkání už bylo však z domácí strany velmi povedené a po skvělém týmovém výkony dokázali naši Tygři přehrát Draky z Bíliny 46:4. Závěrečný třetí duel proti Nejdku byl více než vyrovnaný, ale nakonec i ten dokázali domácí vyhrát poměrem 12:7. Tygří si na turnaji připsali do tabulky připsali čtyři body a celkově skončil tým na krásném druhém místě.

Tabulka:

1. Piráti Chomutov 6b

2. HC Tygři Klášterec n/O 4b

3. HC Rebel Nejdek 2b

4. HC Draci Bílina 0b

Klub HC Tygři Klášterec nad Ohří děkuje všem zúčastněným týmům za parádní výkony, také všem, kdo se na turnaji podílel a všem rodičům a fanouškům, kteří vytvořili na Zimním stadionu skvělou atmosféru. Velkou pochvalu posíláme také naším Tygrům, kteří v turnaji podali skvělé výkony a nakonec si odnesli stříbrné medaile.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Skvělý výkon bohužel nestačil. Tygrům skončila sezóna!

17. února 2024

Podrobnosti připravujeme:

Číst více >

Dorost a Junioři postoupili do finálové nadstavby!

13. února 2024

Oba celky podávaly v základních skupinách výborné výkony a zaslouženě postoupily do finálové nadstavby svých soutěží. Nadstavba začíná již následující víkend. Soupeři Kláštereckých...

Číst více >

Tygři narazí v play-off na Kadaň!

6. února 2024

Základní část Krajské hokejové ligy je již minulostí a klášterečtí hokejisté se díky čtvrtému místu v tabulce dostali do play-off, kde vyzvou v letošní sezóně neporaženou Kadaň. Kadaňští hokejisté...

Číst více >