Kateřina Zrnová v reprezentaci žen ČR U15

Klášterecká kapitánka starších žáků Kateřina Zrnová byla nominována do reprezentace žen do patnácti let. Reprezentační akce se koná v termínu 11. - 12. 4. 2014 v Přerově a Prostějově, kde se mladé reprezentantky dvakrát utkají s výběrem Maďarska.

Sraz reprezentačního výběru U15 byl ve čtvrtek 11. 4. 2014, kdy se hlavnímu trenérovi Rudolfu Vallovi hlásilo celkem 22 hráček. Jednou z nich byla i útočnice Kateřina Zrnová, která v Klášterci hostuje z Karlových Varů již několikátou sezónu. Kateřina po celou letošní sezónu patřila mezi opory družstva starších žáků HC Klášterec nad Ohří, když si v žákovské lize ve 28 utkáních připsala 32 kanadských bodů za 18 gólů a 14 asistencí.

Již včera na české reprezentantky čekal první ze dvou zápasů s výběrem žen Maďarska. Naše mladé hokejistky v jednoznačném utkání nedaly soupeřkám šanci a po třetinách 2:0, 8:0 a 5:0 se radovaly z vítězství 15:0. Do statistik se zapsala také Kateřina Zrnová, když ve 25. minutě Klára Hymlárová vyslala na levém křídle do úniku Veroniku Bucifalovou, jejíž nahrávku zužitkovala právě Zrnová. Celkem se první útok ve složení Bucifalová - Karlecová - Zrnová prosadil 6x.

Odvetné utkání se odehraje dnes na zimním stadionu v Prostějově. Kateřině do tohoto utkání popřejme za celý hokejový klub HC Klášterec nad Ohří mnoho štěstí.

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

Lucie Gruntová byla kapitánkou ženské reprezentace na mistrovství světa

21. června 2022

Lucie Gruntová míří na Mistrovství Světa!

1. června 2022

Na Mistrovství světa žen "U18", které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu bude mít své zastoupení i klášterecký hokej. V nominaci totiž...

Hokejoví Tygři bojovali na turnaji

30. května 2022