474 376 851 hcklasterec@email.cz

Junioři se vezou na vítězné vlně!

Regionální liga Juniorů je již v plném proudu a začátek ligy zastihl naší Tygří smečku ve výborné formě. Klášterec během pěti odehraných utkání nepoznal hořkost porážky a jen díky menší porci odehraných zápasů je zatím na druhé příčce v tabulce.

Tygři odstartovali své další působení v Regionální lize Juniorů domácím utkáním proti Ostrovu. Klášterec svému soupeři vstřelil hned v první třetině tři branky a zbytek utkání si bez větších potíží pohlídal a nakonec zvítězil 5:1. Dvě branky si v tomto utkání připsal na svůj střelecký účet Dorčo Dautovský. Druhé utkání odehráli Tygři v Chebu a dalo by se říct, že z jejich strany šlo opravdu o "koncert". Klášterečtí byli od začátku utkání jednoznačně lepším týmem a domácí tým jim bohužel vůbec nestíhal. Výsledkem nakonec bylo šestnáct vstřelených branek do sítě domácích oproti jediné inkasované. Čtyři branky si při vysoké výhře 16:1 připsal na své konto Filip Anděl a prosadit se dokázala i česká reprezentantka v kláštereckých barvách Lucie Gruntová. Další duel sehráli Tygři v domácím prostředí proti týmu HC Rakovník. Hosté se dokázali po první třetině dostat do vedení 1:0, to však bylo z jejich strany co se týče vstřelených branek vše. Klášterec dokázal zásluhou Matěje Kalvody a Dorča Dautovského ve druhé třetině stav utkání otočit a finální podobu dal zápasovému skóre ve třetí třetině David Döring. Čttvrté utkání zavedlo naše hokejisty do Sokolova, kde se utkali s místním Baníkem, který hraje pod hlavičkou HC Energie Karlovy Vary "B". V tomto utkání měli naši Tygři proti sobě velmi těžkého soupeře, který zatím vede i tabulku Regionální ligy Juniorů. Duel byl velmi vyrovnaný a blíže ke třem bodům měli domácí. Za stavu 2:3 z pohledu Klášterce vzal v čase 58:49 puk na svou hokejku Tomáš Kokman a jeho zakončení skončilo až v brance domácích. Utkání skončilo po základní hrací době 3:3 a rozhodnout se nakonec muselo až v samostatných nájezdech. Ten rozhodující proměnil David Döring a Klášterec tak i po tomto utkání dokázal udržet svou vítěznou sérii. Zatím poslední utkání odehráli Tygři na kluzišti Ostrova. Klášterec byl opět jako v prvním duelu proti tomuto soupeři lepším týmem a dokonce si připsal i stejnou výhru jako v úvodním duelu. Na výhře 5:1 se podílelo hned pět různých střelců - Dorčo Dautovský, David Döring, Dominik Husa, Filip Anděl a Jan Barantál. Tygři jsou tak po pěti odehraných utkání zatím neporaženi a jen díky menšímu počtu zápasů jsou zatím na druhém místě v tabulce. Čtyři duely zatím odchytal Leoš Vlček, který chytá ve skvělé formě a soupeřům dovolil jen sedm vstřelených branek. Utkání v Chebu odchytal Jakub Horáček a soupeři dovolil skórovat jen jednou. Tým se může tak opřít o dva skvělé brankáře, což potvrdil i klášterecký útočník Tomáš Kokman - "Sezónu jsme rozjeli výborně. Můžeme se spolehnout na brankáře, což nám jako hráčům pomáhá. Doufám, že postoupíme minimálně do nadstavby a tam předvedeme co umíme".

Tabulka Regionální ligy Juniorů:

1. HC Energie Karlovy Vary "B" 19b

2. HC Tygři Klášterec nad Ohří 14b

3. Mostečtí Lvi 12b

4. HC Stadion Litoměřice 10b

5. Slovan Ústí nad Labem 9b

6. HC Rakovník 6b

7. HC Draci Bílina 4b

8. HC Čerti Ostrov 2b

9. HC Stadion Cheb 2b

KLUB HC TYGŘI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ GRATULUJE TÝMU K VÝSLEDKŮM V REGIONÁLNÍ LIZE JUNIORŮ A DO DALŠÍCH UTKÁNÍ PŘEJE HODNĚ ŠTĚSTÍ.

3. prosince 2023 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:1, 1:4, 2:0

Tygři podlehli soupeři o gól.

6. prosince 2023

Číst více >

UTKÁNÍ V KADANI JE ODLOŽENO!

21. listopadu 2023

Sobotní utkání Krajské hokejové ligy mezi týmy SK Kadaň a HC Tygři Klášterec nad Ohří je po dohodě klubů ODLOŽENO. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Číst více >

Tygři přivezli z Lovosic dva body

19. listopadu 2023

V dalším kole Krajské hokejové ligy zavítal Klášterec na kluziště Lovosic, kde se nakonec se vší úctou k soupeři nadřel více, než si myslel. Tygři museli celé utkání dotahovat a domácí se dostali ve...

Číst více >