474 376 851 hcklasterec@email.cz

Jak se daří Tygří mládeži? Mladší žáci

Na našem webu se věnujeme převážně hokejovému "A"mužstvu a jeho výsledkům v Krajské hokejové lize. Klášterec však nemá v záloze jen tým mužů, ale také několik kategorií v mládežnickém hokeji. Dnes se podíváme jak se daří mladším žákům v jejich soutěži. Již zítra se podíváme na starší žáky a ve čtvrtek se můžete těšit na informace ohledně týmu Juniorů, kteří nastupují v Regionální lize Juniorů. S novým měsícem tedy startujeme novou rubriku "Tygří mládež".

Liga mladších žáků - Skupina "D":

Sezóna mladších žáků odstartovala pro klášterecký tým velmi dobře, když hned v úvodním kole dokázal porazit silného soupeře z Mostu na jeho kluzišti 7:5. Druhé kolo odehráli už Tygři doma proti pirátům z Chomutova. Bohužel na tohle utkání nebudou vzpomínat hráči v dobrém. Tygři sice dělali vše co bylo v jejich silách, ale nakonec podlehli soupeři až příliš krutým výsledkem 0:15. Po této vysoké prohře naše mužstvo pořádně potrénovalo a na další domácí souboj proti Bílině bylo v plné síle. Již po první třetině se dostal Klášterec do vedení 5:1. Hostující celek sice ve druhé třetině ještě zdramatizoval utkání, ale poslední dvacetiminutovka opět patřila domácím, kteří si nakonec mohli připsat výhru 9:4. Marek Žampach v tomto utkání zaznamenal hned čtyři branky a na další dvě nahrál. V brankovišti předvedla výborný výkon Lili Chmelařová, která pochytala hned několik slibných šancí Bíliny a přispěla tak k domácí výhře. Další zápas nám přivedl do cesty tým Mostu. Bohužel hostujícímu týmu se povedla odveta za úvodní kolo (výhra Klášterce 7:5) a z města porcelánu si odvezl výhru 8:3.

Ve středu 20.10. zavítal náš tým do Loun, kde se utkal s místním Slovanem. Velmi vyrovnané utkání rozhodl v čase 58:46 klášterecký Matyáš Horáček, který rozhodl o výhře svého týmu 5:4. Povede se Bílině odčinit vysokou prohru z Klášterce, nebo si naopak Tygři se svým soupeřem opět poradí? To byla otázka před dalším duelem na bílinském kluzišti a odpověď byla jednoznačná. Klášterec si po skvělém kolektivním výkonu připsal výhru 6:0. Jakub Mikeš a Rachel Kristová si v tomto duelu připsali shodně jednu branku a jednu asistenci. Zatím poslední utkání odehrál náš tým "doma" proti Slovanu Louny. Stejně jako první vzájemný duel byl i tento velmi vyrovnaný. Bohužel v lounském dresu zazářil hráč Grunt, který nasázel domácím hned šest branek a přispěl tak k výhře svého týmu 7:4.

Mladší žáci - Sestava:

L. Chmelařová — J. Mikeš, J. Kender, M. Barantál, A. Dytrych, D. Urbiš — M. Horáček, J. Fuksa, M. Žampach, R. Kristová, M. Vlášek, A. Ujváry, V. Janouch, J. Pokorný

Statistiky a tabulka:

Mladší žáci zatím v této sezóně odehráli osm soutěžních utkání a mají kladnou bilanci pět výher/tři prohry. V této soutěži se body rozdělují tímto systémem - výhra = dva body, prohra = bez bodu a remíza = jeden bod. Pokud tedy dojde po šedesáti minutách k nerozhodnému stavu (2:2, 5:5 atd..) utkání konči a obě mužstva si rozdělí po bodu. Klášterci patří v tabulce zatím čtvrté místo s deseti body a záporným skóre 45:51.

1. Piráti Chomutov 12b

2. HC Slovan Louny 11b

3. Mostečtí Lvi 11b

4. HC Tygři Klášterec 10b

5. HC Draci Bílina 2b

6. SK Kadaň 0b

Závěrem jsme chtěli poděkovat celému týmu za předvedené výkony v odehraných utkáních a popřát hodně štěstí do těch dalších.

23. ledna 2022 | 17:30 | Klášterec nad Ohří
2:0, 1:0, 5:2

˝POJĎ HRÁT HOKEJ˝

17. ledna 2022

Číst více >

Tygři vezou z Roudnice tři body

16. ledna 2022

V dalším kole Krajské hokejové ligy zajížděli klášterečtí hokejisté do Roudnice nad Labem, kde se střetli s místním týmem. Utkání třetí Roudnice a čtvrtého Klášterce slibovalo velmi vyrovnanou partii...

Číst více >

Tygři vyšli z DERBY vítězně

10. ledna 2022

Další kolo Krajské hokejové ligy nabídlo mmj. utkání Klášterce proti Kadani. Klášterec už nutně potřeboval bodovat, protože zatím získaných dvanáct bodů z dvanácti utkání není dobrý počin. Do utkání...

Číst více >