474 376 851 hcklasterec@email.cz

Hokejisté zahájí přípravu na ledě

Po uvolnění proticovidových opatření vyvolal hokejový klub s provozovatelem sportovního areálu a vedením Města jednání o možnosti zahájení provozu zimního stadionu již v těchto dnech. Díky vstřícnosti a velmi rychlému jednání všech stran mohou hokejisté zahájit tréninky na ledě klášterského zimního stadionu již 5.6.2021.

Jsme velice rádi, že díky vedení města Klášterce n. O. můžeme alespoň z části dohnat tréninkové a zápasové manko, které zavinila coronavirová pandemie. Všechna hokejová družstva se na led těší a bude velmi přínosné, že si naše mládež prodlouží přípravu na ledě o 1,5 měsíce před nadcházející hokejovou sezonou.

HC Tygři Klášterec nad Ohří pro sezonu 2021/2022 přihlásil do soutěží ČSLH 8 mládežnických mužstev. V minihokeji budou ukazovat své umění 2., 3. a 4. třída. Hráči 5. třídy si poprvé v kariéře zahrají soutěž na celé hřiště. Mladší a starší žáci budou bojovat v Žákovské lize ČR. Družstvo juniorů bude pod vedením trenéra Radka Nerada startovat v Juniorské lize. V rámci spolupráce s Piráty Chomutov budou naši junioři v této soutěži figurovat jako Chomutov „B“. Domácí utkání se budou samozřejmě hrát na zimním stadionu v Klášterci. Po dohodě našeho klubu s klubem Trhači Kadaň postaví oba klubu jedno společné družstvo dorostu, které bude startovat v Dorostenecké lize. Družstvo dospělých povede v sezoně 2021/2022 trenér David Suk a startovat bude v Regionální lize Ústeckého kraje.

25. září 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:2, 0:2, 2:0

Tygři nestačili na Roudnici

26. září 2021

Druhé kolo Krajské hokejové ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobré formě. Klášterci proti Roudnici chybělo hned několik klíčových hráčů (Vlastník, Bečka, Blažek, M.Koblitz atd..) a na ledě to...

Číst více >

Sezónu jsme zahájili vítězstvím

25. září 2021

Klášterečtí hokejisté se představili v rámci úvodního kola mistrovské sezóny v nedaleké Kadani, kde se utkali s místním "B" týmem. Obě mužstva se utkala i v rámci přípravy a Klášterec dokázal svého...

Číst více >

Akce "Pojď hrát hokej" se vyvedla

25. září 2021

Číst více >