474 376 851 hcklasterec@email.cz

David Suk povede hokejové družstvo mužů.

Novým trenérem klášterského družstva mužů se pro sezonu 2018/2019 stal dlouholetý hráč a trenér p. David Suk.

Klášterecký „A“ tým bude v nadcházející sezoně hrát Krajskou ligu Ústeckého kraje a na podrobnosti jsme se zeptali nového ternéra.

1) Jak těžké bylo rozhodování, jestli přijmete nabídku od vedení klubu?

Rozhodnutí bylo rychlé a nebylo nad čím přemýšlet. Jsem srdcař, pro Klášterecký hokej chci jen to nejlepší a udělám vše co bude v mých silách pro návrat A týmu do 2.ligy.

2) Dlouhodobě jste působil u dorosteneckých a juniorských kategorií, bude pro vést družstvo mužů velký rozdíl?

Myslím si, že ne. Skoro polovinu týmu jsem trénoval v jeho juniorském věku. V loňské sezóně jsem s klukama odehrál i pár zápasů a myslím si, že je to skvělá parta. O partě a srdíčku to v této soutěži je. Hodlám ale nastavit pevné mantinely k dosažení našeho společného cíle.

3) Jak a kdy bude probíhat letní příprava a budou součástí přípravy i přátelská utkání?

Suchá letní příprava bude probíhat od května do června. V srpnu vyjedeme na led a mám v plánu odehrát 4 - 6 přátelských utkání.

4) Máte již představu jak bude složen kádr mužstva?

Kádr by mohl zůstat ve stejném složení. V průběhu letní přípravy se bude pracovat na možném posílení. Určitě chci do kádru zapracovat i naše juniory, kteří momentálně hrají v Kadani. Myslím, že mládí a dravost v kombinaci se zkušeností by mohlo přinést ovoce a zdravou motivaci ve formě konkurence v kádru, která mi v loňském roce chyběla.

5) S jakým cílem půjdete do sezony 2018/2019?

Mám jediný cíl a tím je vrátit do Klášterce 2.ligu. Čeká nás hodně práce a doufám že všichni pro to uděláme maximum.

10. února 2019 | Litoměřice
1:1, 0:2, 1:2

Finále už klepe na dveře!

20. února 2019

Letošní sezóna se dostala do svého finále a k radosti všech kláštereckých fanoušků si v něm zahraje i Klášterec. Tygři si v semifinále play-off poradili s týmem Litoměřic B a ve finále si zahrají...

Číst více >

Klášterec je ve Finále!

10. února 2019

Hotovo! Klášterečtí hokejisté ovládli i druhé utkání semifinále play-off proti Litoměřicím "B" a probojovali se tak do finále soutěže. Po sobotní výhře 3:2 na domácím kluzišti se klášterečtí tygři...

Číst více >

Tygři urvali výhru v samotném závěru utkání!

10. února 2019

Základní část Krajské ligy mužů ledního hokeje je již minulostí a v sobotu 9.2. se tak mohlo rozjet semifinále play-off. Klášterec v prvním utkání přivítal svého semifinalového protivníka z Litoměřic...

Číst více >