Miroslav Bartoš | sobota 23.9.2017

Klášterec přestřilel v derby Kadaň "B"

Ve druhém kole Krajské ligy mužů ledního hokeje zavítali klášterečtí hokejisté do sousední Kadaně, kde se střetli s místním "B" týmem. Kdo zavítal na kadaňský "zimák" - nelitoval. Jako první se dostal do vedení domácí celek po parádní dělovce Martina Hartmana. Klášterci se podařilo vyrovnat záasluhou Vlastníka. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Ve druhé třetině se roztrhl s góly pytel a po druhém dějství svítil na tabuli stav 4:4, i když se klášterečtí dokázali dostat do vedení 4:2. Poslední třetina nabídla opět plno branek. Zápas se zlomil za stavu 5:5, kdy se klášterečtí hokejisté dokázali prosadit hned dvakrát v kratké době a odskočit tak svému soupeři na rozdíl dvou branek. Poslední zásah do prázdné branky si připsal Ondřej Toušek. Klášterec tak po druhém vítězném utkání vede tabulku a v dalším utkání přívítá již tuto neděli Mostecké Lvi.

Reportáž ze zápasu: Kadaň B - Klášterec nad Ohří 5:8

2.kolo, pátek 22.9.2017, 19:30
(1:1, 3:3, 1:4)

Branky a nahrávky: 11. Hartman (Toman), 24. Jíra (Krstev), 34. Toman, 35. Révay (Holán), 46. Hartman (Koreš) - 14. Koblitz M. (Vlastník, Páleník), 23. Haluška, 31. Koblitz M. , 32. Dejmek (Páleník), 42. Toušek (Oplt), 54. Miklovič (Vlastník), 54. Toušek (Oplt), 60. Toušek (Miklovič)