Miroslav Bartoš | neděle 29.10.2017

Derby ovládlo kadaňské "béčko"

Již druhý vzájemný souboj v letošním ročníku Krajské hokejové ligy mají klášterečtí a kadaňští hokejisté na svém kontě. První utkání zvládl lépe Klášterec, který tentokrát tento duel hostil. Domácím vyšel vstup do utkání a hned ve 2.minutě šli zásluhou Marka Oplta do vedení, to jim ale vydrželo jen čtyři minuty. Ten samá hráč poslal klášterecké hokejisty opět do vedení ve 13.minutě, ale do konce první části bylo opět srovnáno. Celý zápas se nesl v duchu "přetahované" - chvilku byl lepším celkem ten domácí a hned na to zase hostující. Konečné skóre zápasu bylo 5:5 a rozhodnout tak museli samostatné nájezdy. Za Klášterec uspěl pouze Vlastník a když se za hosty prosadili Tenkač a Jíra, bylo o vítězi rozhodnuto.

Reportáž ze zápasu: Klášterec nad Ohří - Kadaň B 5:6sn

9.kolo, středa 25.10.2017, 18:00
5:6sn

Branky a nahrávky: 2. Oplt (Toušek), 13. Oplt (Toušek), 37. Vlastník (Kosina), 44. Vlastník (Koblitz), 58. Vlastník – 6. Tenkač (Bartók, Koreš), 16. Krpenský (Toman), 30. Hubínek (Tenkač), 40. Hartman, 58. Krpenský (Toman), rozh. náj. Jíra