Miroslav Bartoš | čtvrtek 1.12.2016

Klášterec neudržel výborně rozehrané utkání a nakonec prohrál!

Již druhá zápas proti Kobře Praha během jediného týdne čekal na klášterecké hokejisty. Zatímco v prvním duelu prohrál Klášterec na domácím kluzišti 2:4, ve druhém utkání šahal po třech bodech, když v polovině utkání vedl na ledě favorita už 3:0. Bohužel domácí hráči se za nepříznivého stavu vzpamatovali a čtyřmi brankami vývoj utkání otočili ve svůj prospěch. Klášterec se tak nakonec z dobře rozehraného utkání vrátil domů bez bodů.

Reportáž ze zápasu: Kobra Praha - Klášterec nad Ohří 4:3

18.kolo, středa 30.11.2016, 18:00
(0:2, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 38. Šteiner (Žižka), 43. Pulkrab (Hlinka, Semrád), 49. Šteiner (Antončík, Vlach), 51. Vlach (Semrád, Antončík) – 5. Zicho (Toušek), 19. Šmejc (Strunz, Tupý), 37. Deveri (Toušek, Macháček)