Petr | středa 31.5.2017

PROHLÁŠENÍ VV HOKEJOVÉHO KLUBU KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NASTALÉ SITUACI

PROHLÁŠENÍ VV HOKEJOVÉHO KLUBU KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ  NASTALÉ SITUACI

 
 
 

Vážení příznivci kláštereckého hokeje.

Přestože jsme se v procesu budování a rozvoje hokejového klubu dostali na velmi vysokou úroveň zejména v péči o hokejové mládí a to již od předškolního věku, kdy jsme schopni půjčovat dětem hokejové výstroje a poskytovat další podporu, přestože Město Klášterec nad Ohří významně, jako „Hlavní sponzor“, podporuje všechny aktivity hokejového klubu, přes veškerou snahu získat další podporovatele a sponzory z řad podnikatelských subjektů, ocitli jsme se dnes v tíživé situaci, která v nás vyvolává pocity, které nejsou ani trochu radostné.

Aktuální ekonomická situace hokejového klubu před zahájením nové sezony nás nutí přijmout opatření, ke kterému jsme do poslední chvíle sáhnout nechtěli.

Po analýze stavu ekonomiky, po vyhodnocení nákladovosti na účast v 2. lize v nové sezoně 20172018 a vzhledem k nutnosti zavedení úsporných opatření, dále i po rozboru stavu úrovně jednotlivých soutěží a také s přihlédnutím k reorganizacím soutěží a s tím souvisejícím uzavřením 1. ligy, jsme se rozhodli nepřihlásit „A“ Mužstvo seniorů Klášterce do 2. ligy LH.

Jsme si plně vědomi důsledků, které tento krok přinese, ale za současného stavu a situace není možné a reálné se 2. ligy zúčastnit a to jak z ekonomických (finance), tak personálních důvodů (hráči). Jsme přesvědčeni, že toto opatření umožní mimo jiné klub finančně stabilizovat.

Naši aktivitu v dalším období budeme směřovat především směrem k našim nejmladším a už od září 2017 začínáme na vlastní náklady nový projekt v mateřských školách „Hodina pohybu navíc“.

Krajský přebor, kterého se zúčastníme, bude mít v Ústeckém kraji možná o více než polovinu nových účastníků a my předpokládáme, že úroveň se proti minulým létům výrazně zvedne.

Chtěli bychom tím zároveň poděkovat všem dosavadním sponzorům hokejového klubu a zejména pak hlavnímu sponzoru a našemu největšímu přispívateli a podporovateli, kterým je Město Klášterec nad Ohří za trvalou a významnou podporu naší dlouholeté snahy o udržení úrovně hokeje a zároveň tímto vyjadřujeme přání a žádost o zachování tohoto přístupu i do let budoucích.

Členové výkonného výboru HC Klášterec nad Ohří se jednomyslně shodli, že toto rozhodnutí je nutným a přechodným řešením pro další fungování HC a jakmile to situace dovolí učiní veškeré kroky k návratu do 2. NHL.

Věříme, že většina z Vás bude naše rozhodnutí vnímat reálným pohledem jako nevyhnutelný důsledek dlouhodobého vývoje nejen v HC Klášterec, ale v celé zemi.

V Klášterci nad Ohří dne 31.5. 2017

Výkonný výbor Hokejového klubu Klášterec n.O.

Klášterec ztratil vedení v poslední třetině

Další kolo Krajské hokejové ligy svedlo dohromady Litoměřice "B" a klášterecké hokejisty. Obě...

Klášterečtí nedali Lovosicím šanci!

Další utkání Krajské ligy mužů mají úspěšně odehrané klášterečtí hokejisté kteří na svém kluzišti...

Klášterečtí vezou z Roudnice vysokou výhru!

Po domácím debaklu s Mostem zajížděli v dalším kole Krajské ligy mužů klášterečtí hokejisté na...

Klášterec dostal od Mostu jedenáct branek!

Třetí kolo Krajské ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobrém rozpoložení. Na domácí kluzišti...

Klášterec přestřilel v derby Kadaň "B"

Ve druhém kole Krajské ligy mužů ledního hokeje zavítali klášterečtí hokejisté do sousední Kadaně,...

Tři body na úvod! Klášterec porazil Louny

Klášterečtí hokejisté mají na svém kontě premiéru v novém ročníku Krajské ligy a hned si můžou...

Klášterec zdolal Mostecké Lvi na nájezdy!

Kláštereckým hokejistům se ve druhém přátelském zápase povedla odveta proti Mosteckým Lvům a po...
 
 
 
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky