Povedená druhá třetina zajistila Klášterci tři body!

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole Krajské hokejové ligy do Roudnice nad Labem, kde je čekal další náročný zápas. První vzájemné střetnutí sice skončilo drtivým vítězstvím Klášterce 11:3, ale je nutno dodat, že roudnické trápila v té době velká marodka. První třetina skončila ve prospěch domácích, kteří se po brankách Kasala a Pokorného dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině se dostali také ke slovu klášterečtí hráči, kteří během pouhých šesti minut dokonale zaskočili soupeře a předvedli parádní obrat. Postupně se trefili Koblitz, Bečka, Týr a Videv. Po druhé části hry tedy bylo najednou vše jinak a o dvě branky vedl Klášterec. Třetí třetina branku už nenabídla a tak si Klášterec veze domů důležité tři body.
3. listopadu 2018

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Kasal (Dvořák), 19. Pokorný (Kasal) – 30. Ondřej Koblitz (Vlastník, Procházka), 31. Bečka (Zendl), 35. Týr (Procházka), 36. Videv (Váňa)