Na třetí pokus to vyšlo! Tygři zdolali Litoměřice

Konečně! Klášterečtí hokejisté dokázali ve třetím vzájemném utkání v letošní sezóně zdolat soupeře z Litoměřic a dokonce se před něj posunuli na druhé místo tabulky! Soupeř se sice ujal v první třetině vedení zásluhou Davida Kolenatého, ale pro zbytek zápasu byl domácí brankář Tichý neprůstřelný. Ve druhé třetině nejprve vyrovnal Marek Váňa,ten se dostal k odraženému puku, který pak poslal do branky. Od té doby si domácí začali trochu více věřit a odměnou jim byla druhá branka z hole Víta Procházky. Po druhé třetině tedy vedli klášterečtí tygři 2:1. Třetí třetina přinesla velký počet vyloučení a to hlavně na straně Litomeřic. Na třetí branku nemuseli diváci čekat dlouho. Ve 45.minutě totiž Jiří Vlastník vyškolil celou obranu hostujícího celku, poté předložil puk Václavu Bečkovi a ten se nemýlil. Hosté se sice snažili snížit stav utkání a minimálně ještě do konce zápasu vyrovnat, ale domácí brankář je v poslední době v dobré formě a všechny další pokusy chytil. Domácí se dočkali do konce zápasu ještě jedné branky, když se podruhé v zápase trefil Václav Bečka. Tygři si tak připsali vítězství 4:1, páté vítězství v řadě a posun na druhé místo v tabulce. Celý tým předvedl zatím asi nejlepší výkon sezóny, jedno jméno však musíme vyzdvihnout. Jiří Vlastník byl dnes opravdu ve formě a jeho tři asistence byli v dnešním utkání velice důležité.
17. listopadu 2018
4:1
0:1, 2:0, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 27. Váňa (Oplt), 36. Procházka (Vlastník), 46. Bečka (Vlastník), 58. Bečka (Vlastník, Procházka) – 8. Kolenatý (Smola)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Staněk) – Bárta, Váňa, Koblitz M., Videv, Zendl, Drazdík, Procházka, Bečka, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina

Litoměřice B: Sklíba (Škvára) – Kolenatý, Drábek, Leitner, Votrubec, Rusý, Smola, Domin, Damašek, Student, Hruška, Vandas, Cerman, Purma, Pavlata