Klášterečtí nedali Lovosicím šanci!

Další utkání Krajské ligy mužů mají úspěšně odehrané klášterečtí hokejisté kteří na svém kluzišti přivítali hokejisty posledních Lovosic. Klášterec už od začátku utkání soupeře jasně přehrával, ale na první branku si diváci museli počkat až do 9.minuty, to se trefil Jiří Vlastník. Od úvodní branky se klášterečtí hráči rozjeli a po první třetině bylo skóre 5:0. Ve druhé třetině si domácí vytvořili hned několik šancí ke skórování, ale puk skončil za zády hostujícího brankáře "jen! třikrát. Poslední třetina se tak už dohrávala jen z povinnosti a i hosté se v ní dočkali vstřelené branky resp. dvou branek. Domácím se povedlo také ještě navýšit vedení a konečný stav utkání se zastavil na 11:2.
8. října 2017 | 17:00
11:2
5:0, 3:0, 3:2

branky a nahrávky: 9. Vlastník (Miklovič), 11. Oplt (Vlášek), 15. Toušek (Oplt), 18. Videv (Musil, Diviš), 18. Vlastník (Miklovič), 21. Musil (Vlastník, Blažek), 28. Miklovič (Musil), 34. Musil (Oplt), 45. Oplt (Diviš), 58. Musil (Vlastník), 60. Toušek (Haluška, Blažek) – 51. Černý (Trončinský), 60. Holý

Klášterec nad Ohří: Studnička – Blažek, Kosina, Koblitz Ondřej, Koblitz Miroslav, Týr, Zendl – Musil, Vlastník, Miklovič, Vlášek, Toušek, Oplt, Dejmek, Haluška, Suk, Diviš, Videv

Lovosice: Holý – Vitvar, Holý Tomáš, Černý, Trončinský, Gudera ml., Gudera, Místecký, Černý, Černý, Suchánek, Vozár