Klášterec vstoupil do nové sezóny vítězně!

Klášterec přivítal v prvním mistrovském utkání na svém kluzišti nově složený tým z Bíliny. Domácí tým nastoupil do utkání ve značně oslabené sestavě a mužstvo museli doplnit místní junioři, kteří se však ukázali v tom nejlepším světle a přispěli k vítězství Tygrů. Úvodní třetina nabídla divákům vyrovnaný hokej a dvě vstřelené branky o které se postaral domácí Jakub Hanka. Druhé dějství nabídlo kromě vstřelených branek také nespočet tvrdých faulů a jednu bitku jako z NHL po které domácí Tenkač a hostující Čmolík vyfasovali tresty do konce utkání. Po druhé třetině vedl Klášterec už 7:3 a pohodlně tak mířil za první výhrou v sezoně. Třetí třetina už kromě několika trestů nic nenabídla a tak Tygři vstoupili do nové sezóny výhrou 7:3.
11. září 2022 | 17:00
7:3
2:0, 5:3, 0:0

branky a nahrávky: 9. Hanka (Koblitz, Kokman), 11. Hanka (Kokman), 24. Chlouba (Kanický, Bečka), 26. Vlastník (Tenkač, Svoboda), 32. Boháč (Hanka, Kokman), 33. Vlastník (Koblitz, Bečka), 40. Ševčík (Suk) - 25. Boháč, 30. Jirkovský (Musil), 39. Druxa

Klášterec nad Ohří: Kufa (Hrdina) - Svoboda, Barantál, Boháč, Koblitz, Ševčík, Chlouba, Suk, Kanický, Vlastník, Kolman, Hanka, Bečka, Tenkač, Dautovský

HC Draci Bílina: Pokuta (Lehký) - Polák, Wiedemann, Kučera, Jonák, Fryč, Druxa, Lhotka, Musil, Čmolík, Vozár J., Vozár T., Boháč, Jirkovský, Kočárek, Novotný, Fremund, Rameš