Klášterec si s chutí zastřílel a má první body!

Po dvou porážkách od Loun resp. Litoměřic "B" se klášterečtí hokejisté dočkali prvních bodů do tabulky. Ve sváteční den přivítal Klášterec na svém kluzišti Lovosice a jak se později ukazalo, domácí si do zápasu vzali střeleckou formu. Po první třetině to bylo 3:1 a nutno dodat že hosté nehráli vůbec špatně. Od druhé třetiny se ale ukázala zkušenost a také únava, protože Lovosice hrají své zápasy jen na dvě pětky. Domácí ovládli druhou část hry poměrem 7:0 a před třetí třetinou bylo při vší úctě k soupeři hotovo. Třetí třetina už se dohrávala v klidu a hosté dokonce stihli ještě třikrát poslat puk do klášterecké branky. Tři branky vstřelili ale také klášterečtí tygři a utkání tak ovládli celkově 13:4. Utkání se náramně povedlo Martinu Hartmanovi a Václavu Bečkovi, kteří vstřelili Hattrick.
28. září 2018

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 2. Bečka (Bárta), 11. Videv (Kozelnický, Oplt), 14. Procházka (Vlastník), 24. Hartman (Opel), 30. Hartman (Videv), 32. Hartman (Videv, Oplt), 35. Blažek (Vlastník, Zendl), 37. Bečka (Bárta, Drazdík), 39. Bárta (Zendl, Bečka), 40. Bečka, 54. Beran (Vlastník), 56. Videv (Blažek), 58. Bárta (Týr) – 6. Gudera (Rosa), 43. Suchánek (Místecký, Andres), 52. Bořík, 60. Černý

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Klika, Kozelnický, Blažek, Zendl, Týr, Beran, Koblitz O, Bárta, Videv, Drazdík, Procházka, Hartman, Bečka, Vlastník, Oplt

Lovosice: Kopýtko (Vitvar) – Černý, Andres, Ťupa, Vitvar, Rosa, Bořík, Gudera, Suchánek, Místecký, Vozar, Gudera ml.