| čtvrtek 22.11.2007

Pražská Hvězda v neděli vyhasla!

I ve druhém utkání tohot víkendu se radovali naši junioři. Na ledě pražské Hvězdy zvítězili těsně 3:2.

 
 

Reportáž ze zápasu: Hvězda Praha - Chomutov 2:3

14.kolo, neděle 18.11.2007
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
 

Branky: Žemlička, Chmel, Zacharenko. Nahrávky: Toman st.2, Toman ml., Žemlička. Vyloučení: 8:12. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

Chomutov: Hollý (Studnička) - Zacharenko, Hartman, Kanči, Ryvola, Ficker, Kopáč, Vošta - Žemlička, Toman st., Moro, Toman ml., Limberg A., Chmel, Cvrk, Bureš, Žilík, Zíka, Mašek

Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou. Kluci plnili taktiku a 1.třetinu zaslouženě vyhráli 0:1. Ve 2.třetině jsme domácí zaskočili aktivní hrou a dobře jsme pokrývali střední pásmo. V útoku jsme byli tradičně nebezpeční a tak jsme šli po Chmelově šibenici do dvoubrankového vedení. V polovině utkání začal hlavní rozhodčí všem přítomným jasně dávat najevo, který tým je domácí. Nesmyslné vylučování našich hráčů, následný tlak domácích – výsledek 1:2. Následovaly dvě přesilovky 5:3 samozřejmě ve prospěch domácích. Tyto přesilovky jsme obětavě ubránili. O chvíli později jsme zamotali domácí obranu tak, že situaci řešili domácí faulem, který rozhodčí musel odpískat a z následné přesilovky zvyšuje Zacharenko pěknou střelou na 1:3. Ve 3.třetině domácí přidali na obrátkách a rozhodčí na pečlivosti. V 52.minutě domácí snižují na 2:3. Zápas vrcholí. V 57.minutě opět úřaduje hlavní rozhodčí a posílá nás do třech. Tlak Hvězdy se stupňuje. Dokonce zápasu je ještě nekonečných 9 sekund. Naše trojce Moro, Kopáč, Ryvola bojují proti šestici domácích. Nám se daří výsledek ubránit, protože hokejový pán Bůh je doma. Je dobojováno, obrovská radost našich, kteří se vrhají na Juru Hollého a vychutnávají si vydřené, ale zcela zasloužené vítězství.

Ohlasy trenérů

Milan Novotný (asist. trenéra KLH): Chtěl bych klukům poblahopřát k takovému výkonu, jaký v neděli předvedli na Hvězdě. Celý tým dřel, hecoval se a výborně se zastupoval. Prostě všichni táhli za jeden provaz. Takhle má vypadat parta, která má ráda hokej.
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky