| čtvrtek 22.11.2007

Děčín sahal po bodu, nakonec odjel poražen!

Junioři začali víkendové dvoukolo vítěstvím nad dalším severočeským celkem. Po vyrovnaném utkání a gólové přestřelce se radovali domácí.

 
 

Reportáž ze zápasu: Chomutov - Děčín 7:5

13.kolo, pátek 16.11.2007
7:5
(2:0, 3:3, 2:2)
 

Branky: Toman st.2, Moro 2, Toman ml., Žemlička, Kanči. Nahrávky: Toman st.2, Hartman 2, Limberg A., Toman ml., Moro. Vyloučení: 12:6. Využití: 1:3. V oslabení: 2:0.

Chomutov: Hollý (Studnička) - Kotek, Hartman, Kanči, Ryvola, Ficker, Kopáč, Vošta, Boháč - Žemlička, Toman st., Moro, Toman ml., Limberg A., Chmel, Cvrk, Bureš, Žilík, Zíka, Sanko, Mašek

Vyrovnaný hokej šance se střídaly naobou stranách. Hosté je neproměňovali, naši hoši ano a proto byl stav ve 26. minutě 4:0 pro domácí. Zdálo se, že utkání je rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Děčínští v rozmezí pěti minut snížili až na 4:3 a začal boj. Domácím pomohla pátá branka do šatny ve 40. minutě – 5:3. Když kluci v 55. minutě zvýšili na 6:3, nikdo o našem vítězství nepochyboval. Jenže Děčín dvěma slepenými brankami snížil na 6:5 a drama pokračovalo. Do konce utkání chyběly necelé dvě minuty, když hosté odvolali brankáře. Ve hře 4:6 Děčín zle dotíral. Minutu před koncem náš Juraj Hollý chytil tutovku (hosté již měli ruce nad hlavou) a tak o dvoubrankovém vítězství rozhodl domácí Moro střelou do prázdné branky. Za předvedenou hru by si Děčín bod zasloužil, ale štěstí stálo v pátek při nás.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér CHM): O výsledku opět rozhodla naše produktivita a vynikající zákroky Jury Hollého, který nás hlavně v závěru podržel.
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky