Junioři přehráli Teplice, ale jednoduché to nebylo

Junioři i v nedělním potvrdili svou formu. Utkání s Teplicemi sice nebylo jednoduché, neboť poslední celek tabulky bojoval ze všech sil, přesto se domácím podařilo zvítězit 5:3. Upevnili si tak druhou pozici v tabulce. Na první Klášterec ztrácí 3 body.
14. října 2007 | ČEZ stadion v Chomutově
5:3
2:1, 1:1, 2:1

branky a nahrávky: Branky: Toman st. 2, Hartman, Žemlička, Kopáč. Nahrávky: Toman st. 2, Kotek, Žemlička, Ficker, Chmel, Moro. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:23.

Piráti Chomutov: Studnička (Novák) – Kotek, Hartman, Ficker, Kopáč, Vošta, Ryvola, Tichý, Žemlička, Toman st., Moro, Chmel, Limberg A., Limberg V., Zíka, Krebs, Žilík, Cvrk, Sanko, Mašek

V neděli 14.10.2007 jsme chtěli potvrdit, že naše výhra v Mostě nebyla náhodná. Proti Teplicím to nebude jednoduché, to byl názor nás všech. Teplice jsou sice na posledním místě tabulky, ale v některých zápasech přijemně překvapily. Začátek utkání byl v naší režii. 5:12 – hrajeme přesilovku 5:4 a vedeme 1:0 (as. Kotek, Žemlička – střelec Toman st.). 6:52 dobře kombinujeme Moro, Toman st. - branku střílí Hartman od modré čáry – 2:0. Následují další tři slibné šance, ale bez brankového efektu. 19:25 hosté nahazují puk na naší branku a pěknou tečí snižují na 2:1.

Ve 2. třetině hosté přidali na bruslení a najednou měl Studnička v naší brance o hodně více práce než hostující brankář. Naopak naši hráči neměli nasazení žádné, někteří z nich asi ani nevěděli, že hrají mistrák. 31:38 přichází trest v podobě vyrovnávací branky – 2:2. 37:02 proměňujeme přesilovku 5:4 (Toman st., Žemlička) – 3:2.

3.třetinu jsme začali lépe než hosté. Chtěli jsme utkání rozhodnout ve svůj prospěch a zbytečně ho nedramatizovat. 46:12 Ficker, Chmel – přihrávka Kopáčovi na modrou a ten prostřelil klubko hráčů před Teplickou brankou – 4:2. Jenže Tepličtí nechtěli porážku přijmout. 48:48 do naší třetiny vletěl hostující útočník jako vítr, přesnou přihrávkou nachází spoluhráče a ten střelou z první snižuje na 4:3. 53:02 přichází drama, ale Moro s Tomanem st. jsou proti. Zasazují hostům poslední ránu – 5:3. V samotném závěru už žádný tlak ze strany hostí nepřichází, protože se nechají zbytečně vylučovat. Pak ještě pár potyček, nějaké vyloučení a je konec zápasu.

Ohlasy trenérů

Milan Novotný (as. trenéra Chom.): Velice těžké utkání. Podali jsme špatný výkon a navíc neměli ani štěstí v koncovce, to už jsme si asi vybrali v Mostě. Spokojený jsem pouze s výsledkem
1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!