Hanka Ježková | neděle 14.10.2007

Jako kočka s myší

Na druhé místo tabulky vystřelil juniory páteční zápas v Mostě. Hosté už po první třetině jednoznačně rozhodli o tom, kdo odejde z ledu jako vítěz. Během úvodních dvaceti minut nastříleli svému soupeři šest! branek. Dnes od 16:00 přivítají junioři na domácím ledě Teplice a určitě by se rádi bodově dotáhli na svůj sourozenecký tým, který pod hlavičkou HC Klášterec okupující první místo.

 
 

Reportáž ze zápasu: Most - Chomutov 4:8

6.kolo, pátek 12.10.2007
4:8
(1:6, 1:0, 2:2)
 

Branky: Hartman 2, Moro 2, Žemlička 2, Toman st., Limberg V. Nahrávky: Moro 2, Limberg A. 2, Kotek, Hartman, Kopáč, Toman st., Žemlička, Limberg V. Vyloučení: 13:12 . Využití: 3:4. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 49:41 . Průběh utkání: .

Chomutov: Hollý (Studnička) - Kopáč, Ficker, Ryvola, Tichý, Hartman, Moro, Krebs, Toman J.st., Kotek, Limberg A., Vošta, Chmel, Žilík, Cvrk, Zíka, Limberg V., Sanko, Žemlička, Mašek

V pátek 12.10.2007 se na Mosteckém stadionu odehrál souboj druhého celku tabulky se čtvrtým. Očekával se velký boj, ale naši junioři se zasloužili o to, že byla vidět podívaná, na kterou domácí Baníci asi dlouho nezapomenou. Hosté měli prostě den s velkým D a vycházelo jim úplně všechno na co sáhli. Naši kluci předváděli učebnicové kombinace, a protože Mostečtí naší hru nepochopili, šlo se do přestávky za stavu 1:6. !!!

Ve 2. třetině se snažili domácí probrat ze šoku, ale moc jim to nepomohlo. Výsledkem jejich snahy byla jediná branka na 2:6. Když už překonali hostující obranu, stál jim v cestě Juraj Hollý, který pochytal i jejich dorážky.

Třetí třetinu už jsme si ohlídali (2:2), a tak se stalo, že Mostečtí v pátek vyšli naprázdno. My jsme si ty velmi cenné bodíky připočítali a vyhoupli se na druhé místo tabulky. Za páteční výkon si to druhé místo zasloužíte – jen tak dál.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér CHM): Kluci dnes hráli s velkou chutí a zaslouženě si odváží vítězství. Není třeba vyzdvihovat jednotlivce. Šlapali jsme především jako tým. O síle Mosteckých jsme věděli, proto je naše vítězství cennější. Je třeba soustředit se na další utkání.
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky