Hanka Ježková | úterý 9.10.2007

Úspěšný víkend juniorů

O tomto víkendu nepoznali naši mladíci hořkost porážky. Děčínu nadělili v pátek dokonce sedm branek a zaslouženě se radovali z vítězství. V nedělním ukání přivítali na domácím ledě favorizovanou Hvězdu Praha. Chomutovští ale dokázali udržet se soupeřem krok a odnesli si bod za remízu 5:5.

 
 

Reportáž ze zápasu: Chomutov - Hvězda Praha 5:5

5.kolo, neděle 7.10.2007
5:5
(2:3, 2:2, 1:0)
 

Branky: Hartman, Žilík, Chmel, Limberg A., Toman st. Nahrávky: Kopáč 2, Žemlička, Chmel, Hartman . Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 15:41.

Chomutov: Hollý (Sudnička) - Kotek, Hartman, Kopáč, Ficker, Zacharenko, Ryvola, Vošta, Tichý - Moto, Toman st., Žemlička, Chmel, Limberg A., Toman ml., Zíka, Krebs, Žilík, Cvrk, Sanko, Limberg V.

Do Klášterce přijel v neděli kvalitní tým Hvězdy a od začátku dával najevo, že si přijel pro vítězství. Hosté začali pěkně z ostra. Čas 0:15 – 0:1. Čas 3:02 – 0:2! Jenže naši borci nejsou zvyklí dávat někomu body zadarmo. Čas 5:27 Žemlička vypichuje puk na modrou k Hartmanovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě – 1:2. Čas 10:45 Hvězda využívá přesilovku 5:4 a stav je 1:3. O minutu později proskakuje hostující obranou Žilík a snižuje na rozdíl jedné branky – 2:3.

Do 2.třetiny vstupujeme vskutku parádně. Čas 20:39 po Kopáčově asistenci je střelcem branky Chmel a je vyrovnáno – 3:3. Následuje naše přesilovka 5:4. Výborně a rychle sehraná kombinace – Kopáč, Chmel, Limberg A. a vedeme 4:3. Za tohoto stavu Hvězda výrazně přidala a posledních 10 minut 2.třetiny se hraje v její režii. V těchto chvílích několikrát vyniká v naší brance Juraj Hollý, přesto dvakrát inkasujeme a hosté opět vedou 4:5.

Ve 3.třetině hosté hlídají své vedení a naši hoši cítí šanci. Náš tlak se stupňuje a vyrovnání přichází v čase 56:04. Toman st. doráží Hartmanovu střelu – 5:5. Naši kluci z výborným soupeřem vybojovali bod a jasně tím dali najevo, že z Klášterce se jen tak body vozit nebudou

Ohlasy trenérů

Milan Novotný (asistent trenéra CHM): Nevyšel nám vstup do utkání. Chválím hráče, že dokázali ze stavu 1:3 otočit na 4:3 ve svůj prospěch. Kvalitní soupeř v utkání zvratů opět otočil na 4:5. V závěru jsme zvyšovali tlak a zaslouženě vyrovnali. Myslím si, že vzhledem k vývoji utkání si naši kluci bod zasloužili!
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky