Tygři ovládli první přátelský zápas.

K prvnímu přípravnému utkání zajížděli klášterečtí hokejisté do nedaleké Kadaně, kde se střetli s místním "béčkem". Už od úvodních minut mohli sledovat diváci velmi rychlý a pěkný hokej v podání obou celků a nastolené tempo hry vydrželo po celý zápas. Klášterec se dostal po úvodní třetině do vedení 2:1, když se prosadili Václav Bečka a Jiří Vlastník. Za domácí snižoval po povedené individuální akci Josef Toman. Druhá třetina přinesla pět branek - dvě na straně domácích a tři klášterecké. Po dvou třetinách byl tak stav utkání 5:3 z pohledu Klášterce. Poslední dvacetiminutovka patřila už jednoznačně kláštereckým tygrům, kteří se postupně dostali až k deseti vstřeleným brankám a o osudu utkání bylo tak rozhodnuto. Kadaň ještě v posledních vteřinkách vstřelila čtvrtou branku a dala tak utkání konečnou podobu. První přátelský zápas tak skončil pro Klášterec vítězně 10:4. V kláštereckém dresu se v utkání představily dvě nové posily a to jmenovitě Martin Strunz, který se do Klášterce vrátil z Kadaně "B" a Martin Danyo, který v kláštereckých barvách také již před několika lety působil a nyní přestoupil z Ostrova nad Ohří.
20. srpna 2020 | 19:00 | Kadaň

branky a nahrávky: Branky Klášterce: Kosina, 2x Bečka, Vlastník, Suk, 2x Danyo, 2x Procházka, Vlk

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Koblitz M., Boháč, Blažek, Kosina, Suk, Bečka, Vlastník, Hartman, Danyo, Procházka, Videv, Vlk, Strunz, Kopica

19. září 2020 | 17:00

Utkání s Louny je odloženo.

25. září 2020

Upozornění pro návštevníky zimního stadionu.

24. září 2020

Klášterci se vstup do nové sezóny nevydařil

19. září 2020

Klášterečtí hokejisté zajížděli ke svému úvodnímu zápasu nové sezóny do Roudnice nad Labem a na cestu zpět domů si chtěli "přibalit" získané tři body - to se nakonec bohužel nepovedlo. Klášterec se v...