O postupu do finále rozhodne třetí duel!

Klášterečtí hokejisté zajížděli k druhému duelu play-off do Roudnice nad Labem, kde chtěli po úvodní výhře 10:2 udělat poslední krok k postupu do finále - to se jim bohužel ale nepovedlo. Po úvodní bezbrankové třetině se domácí v té druhé dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Kuchaře a Barcala. V posledním dějství dokázal Klášterec snížit zásluhou Vojtěcha Bárty na rozdíl jediné branky. Bohužel po kontaktní brance se domácí opět dokázali prosadit a to hned dvakrát během minuty. V 53.minutě ještě vykřesal jiskru naděje Radek Nerad, ale na víc se klášterečtí hráči už nezmohli a nakonec podlehli 2:5. O druhém finalistovi (Louny vyřadily Kadaň "B" po dvou duelech) rozhodne třetí duel, který se odehraje 23.2. od 17:30 v Klášterci nad Ohří.
19. února 2020 | 18:30 | Roudnice nad Labem
5:2
0:0, 2:0, 3:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 22. Kuchař (Pokorný, Kalla), 28. Barcal (Lauko), 51. Pokorný (Kuchař), 52. Kuchař (Pokorný, Čichovský), 55. Pokorný (Kuchař) – 48. Bárta (Vlk, Procházka), 53. Nerad (Koblitz, Blažek) Rozhodčí: Tomáš Plachý, Václav Krebs — Jakub Beneš, Jiří Beran Diváci: 69

Roudnice n. L.: Folk (Fridrych) - Hlavička, Kolenatý, Brandejský, Kopecký, Křepelka, Tintěra, Kašička, Štosek, Toman, Kasal, Pokorný, Čichovský, Kuchař, Lauko, Kalla, Barcal, Vejl, Vacek, Purma

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Petrásek, Koblitz M., Blažek, Nerad, Týr, Bárta, Váňa, Videv, Suk, Vlk, Procházka, Hartman, Kozelnický, Bečka