Klášterec dostal lekci z produktivity

První utkání finálové série je již minulostí a Klášterec z něj bohužel nevyšel jako vítěz. První třetina patřila jednoznačně domácím hokejistům, kteří se však nedokázali prosadit. Naopak hosté udeřili ze dvou šanci a do šaten se tak šlo za stavu 0:2. Od druhé třetiny už lounské mužstvo udavalo tempo hry a i když se domácí dostali hned do několika vyložených šancí, nedokázali usměrnit puk do branky. Louny i ve druhé třetině přidaly dvě branky a výsledek 0:4 po druhé třetině byl zasloužený. Posledních dvacet minut nabídlo dvě branky. Dvě minuty před koncem snížil po samostatném úniku David Suk, ale poslední slovo měli přece jen hosté a to když se po levé straně kluziště uvolnil Panocha a tefil se přesně nad rameno brankáře. Klášterec tak podlehl doma soupeři 1:5 a za týden bude odvracet konec sezóny u soupeře.
23. února 2019 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:5
0:2, 0:2, 1:1

branky a nahrávky: 59. Suk – 8. Kousek (Salač), 16. Dittrich (Rais), 22. Rais, 31. Gebelt, 60. Panocha

Klášterec nad Ohří: Tichý (Šebek) – Bárta, Váňa, Koblitz, Blažek, Videv, Suk, Drazdík, Procházka, Hartman, Birhanzl, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina

Louny: Charvát (Dorn) – Srb, Kolčava, Jarý, Dittrich, Kousek, Hloucha, Gebelt, Vávrová, Rais, Šedivý, Svoboda, Salač, Panocha, Růžek, Szakal, Dittrich D., Říha