První zápas v roce 2019 odehrál Klášterec v sobotu 5.1. a soupeřem mu byl lídr tabulky HC Slovan Louny. Na první branku si museli diváci počkat do poslední minuty první třetiny. Jako první se prosadil Martin Hartman, který tak poslal domácí do vedení, které však nevydrželo dlouho. Osm vteřin před sirénou totiž hosté vyrovnali. Druhá třetina už byla jasně v režii domacich. Tygři nasázeli během deseti minut do soupeřovi branky hned čtyři góly a rázem se dostali do vedení 5:1. Těsně před koncem druhé třetiny se prosadil lounský Kousek a do šaten se tak šlo za stavu 5:2. Třetí třetina nabídla vyrovnaný hokej a Louny se dokonce pět minut před koncem dostaly na dostřel domácím, kteří přišli o dvoubrankové vedení. Klid do domácích řad vnesl až Jan Zahrádka, který se prosadil po pěkné přihrávce od Martina Videva a Klášterec tak mohl slavit výhru 6:4.
5. ledna 2019

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 19. Hartman (Vlastník, Procházka), 25. Birhanzl (Váňa), 27. Hartman (Kosina, Vlastník), 32. Videv (O.Koblitz), 34. Procházka (Vlastník), 59. Zahrádka (Videv) – 20. Szakal (Dittrich, Hloucha), 40. Kousek (Salač), 45. Hloucha (Salač, Szakal), 54. Salač

Klášterec nad Ohří: Tichý (Studnička) – Bárta, Koblitz O., Koblitz M., Kozelnický, Váňa, Blažek, Videv, Zahrádka, Drazdík, Matějka, Procházka, Hartman, Pöschl, Vlastník, Týr, Holec, Beran, Birhanzl, Kosina

Louny: Charvát (Dorn) – Srb, Balázs, Jarý, Dittrich, Hloucha, Gebelt, Kousek, Šedivý, Říha, Salač, Panocha, Růžek, Szakal