Derby vyznělo lépe pro Klášterec

Klášterečtí hokejisté se vezou na vítězné vlně a zvítězili počtvrté v řadě. V nedělním utkání přivítal Klášterec nedalekou Kadaň "B" a ii p špatném závěru třetí třetiny uhájil tříbodový zisk. Domácím se povedl start do utkání a už po jedenácti minutách vedli 3:0. Hostům se sice povedlo v 15.minutě snížit zásluhou Josefa Tomana, ale domácím vrátil do konce třetiny vedení o tři branky Martin Hartman. Druhá třetina nabídla dvě branky - obě klášterecké. Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 6:1 a zřejmě nikdo neočekával stejné drama jako v prvním utkání v Kadani, kde Klášterec vedl 6:3, ale nakonec prohrál 6:7. Opak byl ale pravdou. Klášterec se dostal už do vedení 7:2 a pak to přišlo. Během necelých tří minut inkasovali domácí tři branky a rázem měla Kadaň o co hrát. Klid do domácích řad přinesl až Marek Oplt, který poslal puk do prázdné branky. V utkání se nešťastně zranil JAN TOMAN, který se po nárazu do mantinelu skácel a z kluziště byl za pomoci dalších hráčů odvezen na nosítkách. Přejeme hráči brzké uzdravení.
11. listopadu 2018
8:5
4:1, 2:0, 2:4

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Oplt (Zendl), 9. Procházka (Vlastník), 11. Vlastníkk, 18. Hartman (Koblitz), 28. Hartman, 40. Bárta (Kosina), 41. Vlastník (Oplt), 60. Oplt – 15. Toman (Dejmek), 42. Krpenský, 54. Dejmek (Krstev), 55. Krpenský (Polanský), 57. Polanský (Holan)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Staněk) – Váňa, Koblitz M., Blažek, Videv, Zendl, Drazdík, Procházka, Hartman, Bečka, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina, Boháč

Kadaň: Damašek – Dejmek, Toman Jan, Krása, Polanský, Tenkač, Koreš, Holan, Toman Josef, Krstev, Strunz, Hubínek, Kulich