Tábor si odváží z Klášterce všechny body

Klášterečtí hokejisté dnes bohužel nenavázali na své předešlé výkony a dnes přenechali Táboru všechny body. Domácí utekl hlavně začátek utkání kde brzo prohrával 0:2. Prostřední část hry nám nepřinesla žádnou branku. Třetí třetina začala pro Klášterec velmi dobře když snížil na 1:2. Poté se Tábor ale opět nadechl a dal gól na 1:3. Klášterci se podařilo už jenom snížit na 2:3 a z utkání si teda nepřipíše ani bod.
20. ledna 2013 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
2:3
0:2, 0:0, 2:1

branky a nahrávky: 41. Salač (Polanský), 50. Revay (Polanský) - 4. Hájek (Seidl), 6. Hájek (Zayml), 48. Havran

Klášterec nad Ohří: Kaššák(Damašek); Mašek, Loučka, Hartman, Revay, Žižka, Dostál, Pelc, Kolář, Jáchym, Kalinovič, Miklovič, Polanský, Freiberg, Hofmeister, Mála, Salač, Ptáčník, Diviš, Heindl, Deveri

Tábor: Klestil(Panec); Černý, Havran, Kellner, Nedorost, Pechánek, Heršálek, Šulčík, Hájek, Šimák, Heřmánek, Kolomý, Hlaveš, Kanov, Seidl, Zayml

Do utkání vstoupi lépe soupeř z Tábora. Hned od prvních minut drželi táborští hokejisté puk na svých hokejkách a už ve 4.minutě se jim počáteční aktivita vyplatila. Po přihrávce od radka Seidla se střelou nad Kaššákovo rameno trefil Tomáš Hájek a hosté se dostali do rychlého vedení. Brzy inkasovaná branka ale Klášterec nepoložila na lopatky a hrnul se do útoku kde ohrožoval Klestila v brance nicméně ale bezúspěšně. Poté se ke slovu dostal opět Tábor. V 6.minutě se opět radoval Tomáš Hájek, který tak svým druhým gólem poslal hosty už do dvoubrankového vedení. Klášterci tedy utekl začátek utkání a to se také později ukázalo jako hlavní faktor ztráty všech bodů. Do konce první třetiny se spíše hrálo ve středním pásmu a Tábor si hlídal zadní vrátka aby zbytečně neinkasoval ještě v první třetině. Do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Do druhé třetiny jako kdyby nastoupil úplně nový a odpočinutý Klášterec a od prvních minut trápil hosty v jejich útočném pásmu. Nejblíže ke vstřelenému gólu měl Tomáš Polanský který z levého kruhu puk napálil jen do tyče. V polovině utkání opět zahrozil Tábor který se na čas zdržel u branky Kaššáka, branka z tohoto tlaku však nepadla. Ve 33.minutě zůstal po nárazu na mantinel ležet jeden z hostujících hráču. Za pomoci spoluhráčů se však zvedl a odjel viditělně ostřesený na střídačku. Do konce druhé části se toho moc neudálo a tak se šlo i po druhé třetině do kabin za stavu 0:2.

Do poslední části měl přímo raketový start domácí celek. 41.minuta přinesla pro Klášterec první branku v utkání. Sám před Klestilem se ocitl Vlastimil Salač pro kterého už nebyl problém vstřelit branku. Vstřelená branka dodala Klášterci sebevědomí a hned za minutu mohl vyrovnat už domácí Jiří Dostál, trefil však pouze tyč. Další pasáž hry přinesla velký boj o každý puk. 48.minuta však sebou přinesla další branku a to za záda Kaššáka kterého překonal Martin Havran, který vrátil hostujícímu celku dvoubrankové vedení. Klášterec se však nevzdal naděje na nějaky ten bod z utkání a v 50.minutě vstřelil kontaktní gól. Josef Revay propálil od modré čáry vše co mu stálo v cestě a puk skončil až v síťi za Klestilem. Poté se strhl další boj o každý puk a hrálo se spíše ve středním pásmu. V 55.minutě neuznal rozhodčí jasný gól Klášterce. Puk byl i po výpovědi několika svědků jasně za brankovou čárou, nicméně hostující brankář po něm rychle šáhnul a puk schoval pod lapačkou. Rozhodčí, který přijel k této situaci o trochu později tak gól neuznal což vyvolalo velmi negativní reakci v publiku. Do konce utkání už branka nepadla a tak si Tábor a je třeba uznat že i zaslouženě odvezl všechny body.