Klášterec dostal lekci z produktivity

První utkání finálové série je již minulostí a Klášterec z něj bohužel nevyšel jako vítěz. První třetina patřila jednoznačně domácím hokejistům, kteří se však nedokázali prosadit. Naopak hosté udeřili ze dvou šanci a do šaten se tak šlo za stavu 0:2. Od druhé třetiny už lounské mužstvo udavalo tempo hry a i když se domácí dostali hned do několika vyložených šancí, nedokázali usměrnit puk do branky. Louny i ve druhé třetině přidaly dvě branky a výsledek 0:4 po druhé třetině byl zasloužený. Posledních dvacet minut nabídlo dvě branky. Dvě minuty před koncem snížil po samostatném úniku David Suk, ale poslední slovo měli přece jen hosté a to když se po levé straně kluziště uvolnil Panocha a tefil se přesně nad rameno brankáře. Klášterec tak podlehl doma soupeři 1:5 a za týden bude odvracet konec sezóny u soupeře.
23. února 2019 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:5
0:2, 0:2, 1:1

branky a nahrávky: 59. Suk – 8. Kousek (Salač), 16. Dittrich (Rais), 22. Rais, 31. Gebelt, 60. Panocha

Klášterec nad Ohří: Tichý (Šebek) – Bárta, Váňa, Koblitz, Blažek, Videv, Suk, Drazdík, Procházka, Hartman, Birhanzl, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina

Louny: Charvát (Dorn) – Srb, Kolčava, Jarý, Dittrich, Kousek, Hloucha, Gebelt, Vávrová, Rais, Šedivý, Svoboda, Salač, Panocha, Růžek, Szakal, Dittrich D., Říha

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...