Famózní první třetina rozhodla utkání

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v rámci druhého přípravného utkání tým HC Slovan Louny a opět si připsali vysoké vítězství. Tygři už od začátku utkání udávali tempo hry a po první třetině bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Klášterec svému soupeři postupně během první dvacetiminutovky nasázel hned šest branek. Ve druhé třetině se sice ke slovu dostali zaslouženě i hostující hráči, kteří v rozmezí tří minut dokázali hned třikrát prostřelit domácího brankáře, ale z jejich strany to bylo vše. Domácí tým se dokázal do konce utkání prosadit ještě třikrát a stejně jako v prvním utkání proti Kadani "B" si připsal vysoké vítězství 9:3.
26. srpna 2021 | 19:00 | Klášterec nad Ohří
9:3
6:0, 2:3, 1:0

branky a nahrávky: 2. Týr, 4. Prokeš (Danyo), 9. Dejmek (Strunz, Kulich), 12. Kulich (Strunz, Dejmek), 13. Bečka (Vlastník), 14. Danyo (Prokeš), 28. Vlastník (Blažek), 37. Kulich, 55. Blažek (Kosina, Kulich) - 33. Lochovský (Šedivý), 33. Szakal (Kašpar, Kunrt), 35. Šafařík (Kašpar, Kunrt).

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Kosina, Blažek, Týr, Koblitz M., Koblitz O., Kozelnický, Pařízek, Boháč, Danyo, Prokeš, Kanický, Dejmek, Kulich, Strunz, Videv, Vlastník, Bečka

Louny: Charvát T. ( Od 20.min Charvát M.) - Hloucha, Knobloch, Kašpar, Kunrt, Kastner, Lochovský, Szakal, Tarant, Velhartický, Gebelt, Šafařík, Salač, Šedivý, Csonka