474 376 851 hcklasterec@email.cz
Diskusní forum
Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Gebar  | Pelhřimov | 04.02.2014, 17:01 | Nick | Datum | Reagovat
Jak vidno, namachrovaní eurosmradi již nevědí co by roupama dělali. Úroveň výchovy dětí a mládeže jde globálně strmou křivkou rapidně dolů. Mladí vohnouti dnes nectí žádná pravidla a hlavně nemají RODIČI a SYSTÉMEM VÝCHOVY pevně dané meze. Co je ale v tomto případě největší prů*er a paradox, tak absolutní podkopání trenérovi autority vedením HC. Někdo z výboru by se měl honem rychle chytit za škebli a uznat své pochybení při usnesení takového, s čímž 99% lidí souhlasí, vyloženě a naprosto špatného ortelu nad trenérem Klášterce a ne si hrát na mrtvého brouka. Držím kláštereckým fandům a trenérovým příznivcům palce ke zdárnému vyřešení této situace.
Hokejový fanda z Pelhřimova
P.S. Petice podepsána
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Fanzóna

Fanklub Fanshop