Povede se Klášterci získat druhý bod v Benešově?

První utkání play-off vyhrál Klášterec na svém ledě po velmi tuhém boji 4:3 a ujal se tak vedení 1:0 v sérii hrané na tři vítězné zápasy. Jestli se povede Klášterci získat v Benešově druhý bod se dozvíme v pondělí od 18:00.

První utkání přineslo velmi vyrovnaný boj. Vždy když Klášterec vstřelil branku dokázal na ní prakticky ihned Benešov zareagovat a vyrovnat. Pro Klášterecké fanoušky byla asi nejhorší chvíle když v šestadvacáté minutě vstřelil svůj třetí gól v utkání Michal Kaňka a poslal Benešov do vedení. Během pár vteřin bylo ale opět vyrovnáno a když se v děvetatřicáté minutě trefil klášterecký Martin Kalinovič stadion vybouchl radostí. V poslední třetině se skoro nic zajímavého neudálo a tak Klášterec mohl slavit výhru 4:3 a získaný první bod v sérii. Po tomto vyrovnaném duelu ale určitě klášterečtí hokejisté i fandové poznali, že série bude nejspíš ještě dlouhá. Benešov ukázal v Klášterci že se s ním musí počítat a že nedá body jen tak zadarmo. Dá se očekávat, že v Benešově uvidí fandové taktéž vyrovnaný souboj.