Odveze si Klášterec body z Nymburka?

Klášterečtí hokejisté si v posledních zápasech nevedou moc dobře. Sobotní porážka na domácím ledě proti Bílině překvapila snad všechny přítomné diváky na stadionu a nejednoho fanouška tak zajímá jak si povede Klášterec v dalším zápase proti Nymburku, kterému zatím patří sedmé místo v tabulce. Zápas se odehraje v sobotu od 18:00.

NED Hockey Nymburk:

Rok založení: 1932 Klubové barvy: modrá a žlutá Kapacita stadionu: 4500 (876 k sezení).

Hokejisté Nymburka byli jako dalších šest týmů přeřazeni ze zrušené skupiny Střed do skupiny Západ, kde si zatím nevedou vůbec špatně. Zatím tým kolem trenéra Pavla Bičiště nasbíral devatenáct bodů s celkovým skóre 41:34. Týmu hodně pomáhá i zkušený Lukáš Král, který zatím nasbíral čtrnáct bodů (5+9) a je na druhém místě kanadského bodování ve skupině Západ. Další hráč, na kterého si bude muset dát Klášterec pozor je Jan Stehlík, který ještě nedávno oblékal právě dres Klášterce. Bilance tohoto hráče v dresu Nymburka je opravdu úžasná. V minulé sezóně nasbíral za čtyřiadvacet zápasů krásných pětatřicet bodů (18+17) a jeho forma se nezastavila ani letos, když si za šest zápasů připsal devět bodů (7+2).

Výsledky v letošní sezóně:

Nymburk se postupně utkal s Kolínem (5:7), Pelhřimovem (4:6), Milevskem (6:3), Vrchlabím (4:1), Děčínem 3:2 po prodloužení), Klatovy (5:4), Táborem (5:2), Jindřichovým Hradcem (2:1 po samostatných nájezdech), Jabloncem nad Nisou (5:2) a Sokolovem (2:6). Nymburk je na svém ledě velmi nebezpečným celkem a tak klášterecké hokejisty nečeká nic jednoduchého.

V tomto duelu bude asi nejsledovanějším hráčem bývalí hráč Klášterce Jan Stehlík, kterému určitě přejeme mnoho dalších zápasů, kde bude jeho bodový zisk narůstat, ale pokud se proti Klášterci neprosadí nikdo mu to z města porcelánu mít za zlé nebude. Klášterci bude chybět jeho nejlepší střelec Danko Deveri, který odešel hledat štěstí do Rakouska.