Neporažení Klášterečtí míří ke šlágru do Mostu

Šlágr kola čeká v úterý večer na hokejisty Klášterce. Neporažený tým Michala Jägera totiž míří na led druhého týmu tabulky, HC Baníku Most. Mostečtí zatím ztratili pouze dva body, a tak se dá na severu Čech očekávat velká bitva o první místo tabulky. Duel začíná na zimním stadionu v Mostě od 17:30.

Klášterec má aktuálně maximální možný počet dvanácti bodů, když postupně zdolal Roudnici, Řisuty, Kobru Praha a Sokolov. V tabulce mu tak patří první místo a rád by se na výsluní udržel i po pátém kole druhé ligy.

Jenomže v cestě stojí nevyzpytatelný Most, který získal jen o dva body méně. Mostečtí sice v prvním kole podlehli Jablonci 3:4 po nájezdech, následně ale porazili za tři body Českou Lípu, Roudnici nad Labem a Řisuty.

Úterní sváteční večer tak nabídne opravdu sváteční podívanou! Pokud se nedostanete přímo na zimní stadion, můžete sledovat tradiční on-line přenos.

Sestavy obou týmů v posledních zápasech:

HC Most: Melichar - Martinec, Panuška, Havlůj, Kuncl, Brožovský, Müller - Hruška, Vrtek, Tauš - Nedrda, Prorok, Bíza - Kašťák, Tuomi, Baburin - Karel, Pekárik, Böhm.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák - Zmeškal, Kocek, Mašek, Řezníček, Loučka, Koblitz - Kalinovič, Stehlík, Šíp - Polanský, Bečvář, Miklovič - Řepík, Novotný, Suk - Hartman, Jáchym, Panocha - Kadlec.